Barry Seal: Kaçakçı Filmi

Barry Seal: Kaçakçı Filmi
11 Haziran 2018 tarihinde eklendi, 284 kez okundu.
Reklam

Barry Seal: Kaçakçı Aksiyon Filmi

Digiturk beIN Movies ile severek izleyeceğiniz filmler Digiturk ekranlarında sizleri bekliyor. Aksiyon filmi sevenleri ekranlara kilitleyecek Barry Seal: Kaçakçı Filmi sizde ekran başında aksiyon dolu dakikalara merhaba diyeceksiniz. Barry Seal: Kaçakçı Filmi ile beraberinde her ay yüzlerce içeriği HD kalitede izlerken ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

Barry Seal ünlü Amerikan havayolu şirketi TWA için çalışan sıradan bir pilottur. 1978’de CIA’den bir teklif alır. Güney Amerika’da birtakım gizli görevler üstlenecektir. Barry teklifi kabul eder ve bir kargo uçağıyla Güney Amerika’ya uçuşlar gerçekleştirmeye başlar. Faaliyetleri Medellín Karteli’nin dikkatini çeker. Pablo Escobar ile tanışınca da bu sefer kartel için uyuşturucu kaçakçılığına başlar. Çok geçmeden Barry’nin faaliyet alanları uyuşturucu kuryeliği, silah kaçakçılığı ve kara para aklayıcılığına kadar uzanır. Güney Amerika’da ‘adrese teslim’ bir kurye olarak da o kadar çok para kazanır ki, para balyalarını evinde koyacak yer bulamaz. Tüm bu stresli süreç boyunca karısı Lucy’yle de ilişkisi fazlasıyla zedelenir. Gezegenin yaşlanmayan yegane adamı Tom Cruise’un başrolü üstlendiği “American Made” inanılmaz öyküsüyle dikkat çekiyor. Barry Seal’in hareketli ve renkli yaşamı hayli eğlenceli bir aksiyon filmine konu oluyor.

Yaptığı ufak kaçakçılıkları zamanla büyüterek Medellin Karteli’nin dikkatini çeken ve bambaşka bir hayat standardına ulaşan pilot Barry Seal’ın gerçek hikayesi. 1980’Lerde Escobar için uyuşturucu kaçakçılığı yapan ve aynı zamanda CIA için de çalışan pilot Barry Seal, İran-Kontra skandalını ortaya çıkaracak gizli bir operasyonda da yer almaktadır.

Süre : 108 dk
Yapım Yılı : 2017
Yayından Kalkacağı Tarih : 09.06.2019

Barry Seal: Kaçakçı Filmi
1 vote, 5.00 avg. rating (95% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git