Beyonce’s Lemonade TV’de İlk Digitürk’te

Beyonce’s Lemonade TV’de İlk Digitürk’te
16 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.133 kez okundu.
Reklam

Beyonce Lemonade ile Home Entertainment’ta

Digitürk ile en iyi,, en yeni içeriklerin güçlü yapımların adresi Digitürk, Beyonce‘^nin son albümü için özel olarak hazırladığı ve yayınladığı günden bu yana kadar dünyada büyük ilgi toplayan Lemonade Filmini TV’de ilk olarak izleyicilere sunuyor. Beyonce‘nin video albüm niteliğinde hazırladığı ve yönetmenliğini de üstlenmiş olduğu bu özel yapım, 18 haziran Cumartesi saat 22:00’de televizyonda ilk kez Home&Enterainment’ta Digitürklüler ile buluşacak.

digiturk-beyonce

Dünyadaki yayıncılık trendlerini yakından takip eden ve sunduğu geniş içerik çeşitliliğiyle dikkat çeken Digiturk, bu kez izleyicilerine müzik dolu bir akşam vaad ediyor.

ABD’li şarkıcı ve söz yazarı olan Beyonce’nin altıncı stüdyo albümü olan ve Beyonce’nin albümündeki ger şarkısına ayrı video klip çekmek yerine 60 dakikalık bir kısa film ile video albüm haline getirdiği Lemonade 18 haziran Cumartesi akşamı saat 22:00’de televizyonda ilk kez Digitürk 19. kanalda yayın yapan Home Entertainment’ta yayınlanacak. Sizde ekran başında eğlenceli dakikalar için 19. kanalı açabilirsiniz.

Yönetmenliğini Beyonce Knowles, Dikayl Rimmasch ve Jonas Akerlund’un üstlendiği ve dünyada çok olumlu eleştiriler alan yapımın genel temasını, kadının kendini tanıma ve iyileştirme süreci oluşturuyor. Çeşitli klipler, sahne arkası görüntüler ile Beyonce’nin çok özel görüntülerinden oluşan film tadındaki bu yapımda R & B, rock ve reggae gibi zengin müzikal çeşitlilik de dikkat çekiyor.
Beyonce’s Lemonade TV’de İlk Digitürk’te
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git