Çanak Anten Kurulum Bilgileri

Çanak Anten Kurulum Bilgileri
4 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 3.058 kez okundu.
Reklam

Digitürk Çanak Anten Kurulum Bilgileri hakkında hadi gelin hep birlikte kapsamlı bir araştırma yapalım ve çanak ayarlarımızı kendimiz yapalım.

Digiturk-Anten-Kurulumu

Digitürk Anten Kurulumunu kendiniz yapmak mı istiyorsunuz?
Eğer öyle bir düşünceniz var ise sizlerden böyle bir şeye kesinlikle kalkışmamanızı öneriyoruz. Çünkü sizlerde hak vereceksinizki her işin bir ustası var ve bu ustalara yaptırmak istediğiniz işleri yaptırmanız gerekmektedir. Digitürk Anten Kurulumu yaptırmak istiyorsanız eğer sizlerde direk müşteri hizmetleri telefon numaramız olan 0212 473 7373 nolu telefonu arayabilir ve çanak anten kurulumlarını hemen talep ettikleri gün içerisinde yaptırtabilirler.  Yinede kendim yapmayı denemek istiyorum diyenler şunları uygulamaya başlayabilirler.

Digitürk Anten Kurulumu

Öncelikle uydunuzu sabitleyeceğiniz yerin önünde hiçbir cisim olmaması gerekmektedir. Eğer cisim var ise yayınları izleyemeyeceksiniz. Sonra ise direk uydunuzun yönünü doğuya ve yukarı doğru kaldırmanız gerekmektedir. Çanağınızı ayarladıktan sonra uydu ayarını yapmak için direk menuye girebilir ve otomatik tarama ile kanalları yükleyebilirsiniz. Çıkan kanalları Türksat uydusu olarak seçin ve şebeke ayarını da açık olarak yaparak otomatik kanal ayarlarını yapmış olursunuz.

 

 

Çanak Anten Kurulum Bilgileri
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git