Çığır Açan Buluşlar – Breakthrough

Çığır Açan Buluşlar – Breakthrough
31 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 566 kez okundu.
Reklam

Digiturk Çığır Açan Buluşlar – Breakthrough

Çığır Açan Buluşlar National Geographic belgeseli ile Digiturk kullanıcılarını ekran başında eğlenceli dakikalar bekliyor. Abone olduğunuz paketler kapsamında Çığır Açan Buluşlar ve beraberinde daha bir çok belgesel serisi ile izlemek istediğiniz içerikleri HD kalitede takip edeceksiniz. Ebola virüsü, susuzluk, robotik gelişmeler ve daha pek çok farklı konularda harika içerikler çeşitli belgesel serilerinde seni bekliyor!

Ebola virüsü, susuzluk, robotik gelişmeler gibi pek çok farklı konuda yapılan modern buluşları geçen sezon ekrana taşıyan, ünlü isimlerin sunumuyla çok ses getiren yapım Çığır Açan Buluşlar 2. sezonu ile National Geographic ekranlarına geliyor. Bu sezon da farklı disiplinlerden, farklı alanlardan pek çok buluş ekrana gelirken, dünyaya nasıl katkılarının olduğu da ayrıntılı bir şekilde incelenecek. Bu sezonun konuları arasında bağımlılık, kanser tedavisi, siber suçlar gibi güncel olaylar yer alıyor.

Himalaya Mezarları

Neredeyse 5000 yıllık bir toplumun mumyalanmış mezarları gün yüzüne çıkıyor. Büyük hazine keşfedilen eserler ve mezarlar değil, belki de bu mezarların içindeki DNA bulguları olacak .

Çığır Açan Buluşlar – Breakthrough
1 vote, 5.00 avg. rating (95% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git