Dağ 2 Digiturk beIN Movies Turk’de

Dağ 2 Digiturk beIN Movies Turk’de
11 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 8.674 kez okundu.
Reklam

Dağ 2 Filmi Digiturk ile HD İzleyin

beIN Movies TURK HD ile Dağ 2 Filmini keyifli bir şekilde izleyerek ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Dağ 2 Filmi ile birlikte birbirinden mükemmel harika yapımlara imza atmış içerikler de sizleri bekliyor olacak. Sunulan içerikleri abone olduğunuz paketler kapsamında HD kalite ile izleyerek Digiturk yayınlarının tadını doyasıya çıkartacak ve film keyfine beIN Movies ile doyacaksınız. Diğer içerik bilgilerine aşağıda verilen başlıklardan ulaşabilirsiniz.

  • Hükumet Kadın 2: Hükümet Kadın filminden 7 yıl önce. Yıl 1949. Mevsim Bahar. Yasaklı yıllar. Kitaplar gazeteler,  kelimeler hüküm giymiş; hürriyet dedikleri hep vaat, hep vaat. Tek umut, açılan sandık sayısı ve geçerli oy sayıları! Hükümet Kadın filminden 7 yıl önce. Yıl 1949. Mevsim Bahar. Yasaklı yıllar. Kitaplar gazeteler, kelimeler hüküm giymiş; hürriyet dedikleri hep vaat, hep vaat. Tek umut, açılan sandık sayısı ve geçerli oy sayıları! Güneydoğu’nun ilk kadın belediye başkanı Xate, henüz kendisini bekleyen bu başkanlık görevinden habersiz, Midyat Belediye Başkanı Aziz Veysel’in eşi olarak yaşıyor.

  • Kelebeğin Rüyası: Zonguldak’ta yaşayan, iki genç şair Rüştü Onur ve Muzaffer Tayyip Uslu, yeni yeni modernleşen bu madenci kentinde memuriyet hayatlarını sürdürürken, bir yandan da sanatla, edebiyatla ve en çok da şiirle iç içe yaşamaktadırlar.

  • Kral İçin Hologram: Alan Clay  elindeki her şeyi kaybetmiş bir işadamıdır. Yeniden çıkış yapabilmek, henüz inşaatı başlamamış teknoloji kompleksinin yapımını üstlenebilmek için yanındaki genç arkadaşlarıyla birlikte Suudi Arabistan’a gider.Alan Clay  elindeki her şeyi kaybetmiş bir işadamıdır. Yeniden çıkış yapabilmek, henüz inşaatı başlamamış teknoloji kompleksinin yapımını üstlenebilmek için yanındaki genç arkadaşlarıyla birlikte Suudi Arabistan’a gider. Alıştığından bambaşka bir dünya ve kültürle yüz yüze gelen Clay, içinde bulunduğu duruma uyum sağlamaya ve bir çıkış yolu bulmaya çalışacaktır. Öte yandan Çinliler’in de aynı işi yapmaya talip olması, işini zorlaştıracaktır.

Dağ 2 Digiturk beIN Movies Turk’de
3 votes, 4.67 avg. rating (92% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git