Digi Kutu Kilitlendi. Ne Yapabilirim?

Digi Kutu Kilitlendi. Ne Yapabilirim?
28 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 2.943 kez okundu.
Reklam

Digi Kutu Kilitlendi. Ne Yapabilirim?

Sizlerde artık Digitürk aboneliğinizi hemen alarak sorunsuz HD yayınları aileniz ile birlikte izlemeye başlayabilecek ve bu şekilde zamanınızı çok güzel bir şekilde geçirmeye başlayabileceksiniz. Digitürk aboneliğinizi alarak sizlerde filmleri, dizileri, belgeselleri, çocuk ve spor yayınlarını izleyebileceksiniz. Digitürk aboneliğinizi alarak sizlere yardımcı olmamızı da sağlayabilirsiniz. Özellikle Digitürk yardım merkezine ulaşarak Digi Kutu Kilitlendi. Ne Yapabilirim? konusu hakkında bilgilere ulaşmak isteyen çok abonemizin olduğunu biliyoruz. Bu abonelerimiz için bugün Digi Kutu Kilitlendi. Ne Yapabilirim? hakkında detaylı bilgileri öğrenelim ve bu şekilde sorunu hemen çözmeye başlayalım.

Digi Kutu Kilitlendi. Ne Yapabilirim? İçerik Bilgileri.

Digi Kutu Kilitlendi. Ne Yapabilirim? Hakkında Bilgi.

Digi Kutu Kilitlendi. Ne Yapabilirim? Hakkında Bilgi

Sizlerde evinizde Digitürk yayınlarını izlerken veya Televizyonunuzu açmaya çalıştığınız zaman digi kutunuzun kilitlendiğini görüyorsanız hemen Bu olumsuzluğu gidermek için Digi kutunuzun elektrik bağlantısını kesiniz ve bir süre bekledikten sonra tekrar elektriğe bağlayınız. Sorunu çözmüş olacaksınız. Birdaha bu ve buna benzer sorunları yaşamamak için TV izlemediğiniz zamanlarda kutunuzu standbyda bırakmanız tavsiye edilmektedir.

Belirttiğimiz seçenekleri uygulayarak sorununuz çözülmediyse direk Digitürk müşteri hizmetlerini 0212 473 7373 arayabilir ve bu şekilde sizlerde sorunsuz tüm hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Digitürk müşteri hizmetlerine kolayca ulaşmak için aradığınız zaman tuşlamanızı sırası ile 1-3-0 tuşlama kombinasyonunu yapmanız gerekmektedir.

Digi Kutu Kilitlendi. Ne Yapabilirim?
1 vote, 5.00 avg. rating (95% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git