Digital Kart Kayıp/Çalıntı Beya İade Etmemem Durumunda Ücret Yansıtılır mı?

Digital Kart Kayıp/Çalıntı Beya İade Etmemem Durumunda Ücret Yansıtılır mı?
24 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.352 kez okundu.
Reklam

Digitürk Digital Kart Kayıp/Çalıntı Beya İade Etmemem Durumunda Ücret Yansıtılır mı? sorusunun detaylı bilgilerini yazımızın içerisinde bulabilecek ve bilinçli kullanıcı olacaksınız.

Digital-Kart-Kayip-Calınti-Beya-İade-Etmemem-Durumunda-Ucret-Yansıtilir-mi

Evlerinde artık benzer dizileri izlemek istemeyen arkadaşlarımızın sayısı günden güne arttığını biliyoruz. Buna bağlı olarak arkadaşlarımız, digital yayıncı platformu olarak Digitürk’ü seçiyor ve bu şekilde kumandayı ellerine aldıkları zaman en iyi filmleri, dizileri, belgeselleri, çocuk programlarını, eğlence kanallarını ve spor yayınlarını izleyebiliyorlar. Digitürk, sizlerin izleyebilmesi için hersene olduğu gibi bu senede çok uygun fiyatlı kampanyaları hizmete sokmuş bulunuyor. Digitürk kampanyalarından yararlanın ve sizlerde aboneliğinizi hemen başlatarak, ücretsiz aynı gün kurulum hizmetinden ve ücretsiz çanak uydu ekipman hizmetinden yararlanmaya hemen başlayınız.

Bildiğiniz gibi Digitürk, yeni abone olan tüm arkadaşlarımızın ücretsiz olarak çanak ve uydu ekipmanlarını abonelik süresi boyunca ücretsiz olarak veriliyor ve aboneliğiniz süresi boyunca bu ekipmanlar Digitürk’ün garantisi altında oluyorlar. Digitürk iptal işlemlerinizi sizlerde hemen başlattıysanız, sizlere verilmiş olan ekipmanları en yakın Digitürk teknik servisine götürerek iade etmeniz gerekmektedir. Bizlere yönelttiğiniz sorular arasında yer alan Digital Kart Kayıp/Çalıntı Beya İade Etmemem Durumunda Ücret Yansıtılır mı? sorusuna cevap olarak Evet yansıtılır cevabını vermek istiyoruz. Çünkü eğer kartınız bir nedenden dolayı elinizde bulunmuyorsa bir sonraki faturanıza 40TL kart bedel tutarı yansıtılır ve sizlerde iptal işlemlerinizi tam anlamıyla gerçekleştirmek için bu tutarı ödemeniz gerekmektedir. Ödememeniz durumunda heray faizi ile birlikte katlanmaktadır. 

Evet sevgili arkadaşlar.
Gördüğünüz gibi siz değerli arkadaşlarımız için Digital Kart Kayıp/Çalıntı Beya İade Etmemem Durumunda Ücret Yansıtılır mı? sorusunun detaylı bilgilerini öğrendik. Bizleri takip etmeye devam ediniz.

Digital Kart Kayıp/Çalıntı Beya İade Etmemem Durumunda Ücret Yansıtılır mı?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git