Digital Kutu kayıp/çalıntı Veya İade Etmemem Durumunda Ücret Yansıtılır mı?

Digital Kutu kayıp/çalıntı Veya İade Etmemem Durumunda Ücret Yansıtılır mı?
25 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.251 kez okundu.
Reklam

Digitürk Digital Kutu kayıp/çalıntı Veya İade Etmemem Durumunda Ücret Yansıtılır mı? sorusunun detaylı bilgilerini ve fiyat bilgilerini yazımızın içerisinde bulabileceksiniz.

Digital-Kutu-kayip-calinti-Veya-İade-Etmemem-Durumunda-Ucret-Yansitilir-mi

En iyi yayınları canınız ne zaman izlemek isterse o zaman açarak izlemek için sizlerde direk Digitürk aboneliği alabilir ve bu şekilde hizmetlerden yararlanmaya hemen başlayabileceksiniz. Digitürk, sizlerin çok uygun fiyatlara kaliteli HD yayınları izleyebilmenizi sağlamak için kampanyalarını hizmete sokmuş bulunmaktadır. Bu kampanyalar sayesinde siz değerli arkadaşlarımızda artık uygun fiyatlara en iyi yerli ve yabancu filmleri, dizileri, ulusal kanalları, müzik kanallarını, belgeselleri ve spor yayınlarını ücretsiz olarak izleyebiliyor ve bu şekilde hizmetlerden yararlanabiliyorsunuz. Digitürk abonelik işlemlerini başlatan tüm arkadaşlarımız gibi, iptallerini gerçekleştirende birçok vatandaşımız bulunmaktadır. Bildiğiniz gibi Digitürk, sizlerin kurulumunuz sırasında tüm çanak ve uydu ekipmanlarını ücretsiz olarak vermektedir. Eğer iptal işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra ekipmanlarınız yanınızda yok ise ücret ödemek zorunda kalırsınız.

Bizlere yönelttiğiniz soru olan Digital Kutu kayıp/çalıntı Veya İade Etmemem Durumunda Ücret Yansıtılır mı? sorsuna evet yansıtılır cevabı ile başlamak istiyoruz. Sizlere şu ekipmanları aldıysanız, ücretlendirmesini de şu şekilde yapmak zorundasınızdır.

  • HD Kutu: 200 TL
  • İnteraktik SD: 160 TL
  • PVR: 400 TL
  • SD: 120 TL

Bu fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Sizlerinde kutu kartınız elinizde yok ise, bu ücretler bir sonraki ayda ücretlendirilir ve sizlerde bu fiyatları ödemek zorunda kalırsınız. Evet sevgili arkadaşlarımız. Gördüğünüz gibi Digitürk, en iyi hizmetleri almanız için çalışıyor ve bu şekilde hizmetlerden yararlanabiliyorsunuz.

Digital Kutu kayıp/çalıntı Veya İade Etmemem Durumunda Ücret Yansıtılır mı?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git