Digitürk Avantaj Paketi

Digitürk Avantaj Paketi
12 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 1.701 kez okundu.
Reklam

Digitürk Avantaj Paketi Kampanya Fiyatı

Digitürk’ün eşsiz kampanyaları ve birbirinden etkileyici içeriklere sahip olan paketleri ile en sevilen yayınları keyif dolu bir şekilde oldukça uygun fiyatlar üzerinden izleyebileceksiniz. Digitürk Avantaj Paketi ile ayda sadece 12 TL’ye salon kanallarındaki filmleri dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. 12 ay kullanım sözü ile avantaj paketi 12, taahhütsüz olarak 17 TL, yetişkin avantaj paketi 17 TL, taahhütsüz 22 TL’ye üstelik sabit fiyat garantisi ile siz değerli kullanıcılara sunuluyor. Siz değerli müşterilere bayimizin üzerinden verilen hizmetler kapsamında; Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde kampanyalar hakkında detaylı bilgilere erişebilir ve eski yayınlara veda ederek ekran başında eğlencenin dozunu arttırabilirsiniz.

digiturk-avantaj-paketleri

Kampanya Detayları

  • Avantaj paketi üyeliği ile 201,202,203 numaralı salon kanallarındaki tüm filmleri ücretsiz bir şekilde izleyebileceksiniz.
  • İzleme hakkınız toplam 24 adet gösterim ile sınırlı olacaktır.
  • Söz konusu olan izleme hakkını istediğiniz salon kanalı ve film ile birlikte kullanabilirsiniz.
  • Yetişkin avantaj paketi ise avantaj paketi + 3 yetişkin kanal üyeliğini kapsamaktadır.
  • Avantaj yetişkin paketine üye olmak için giriş paketine sahip olmanız gerekir.
  • Avantaj paketinin aylık fiyatı 17 TL, yetişkin avantaj paketi aylık fiyatı ise 22 TL’ye sunulmaktadır.

digiturk-avantaj-yetiskin

Aboneliğin 1 senelik taahhüt süresi dolmadan önce iptal edilmesi kampanya şartlarına ve kural dışı davranış durumunda, iptale kadar süre boyunca sunulan ücretsiz indirimli hizmetler BTK’ye uygun olarak Digitürk tarafından tarafınıza fatura edilir. Avantaj paketi için avantaj yetişkin paketi içinse, avantaj yetişkin yazıp 3555′ kısa mesaj gönderdiğiniz zaman üyeler taahhütsüz fiyat üzerinde pakete üye olur. Taahhütlü fiyatlar ile üyelik için Digitürk müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir veya bayiler üzerinden işlemlere devam edebilirsiniz. Bu hizmet siz değerli müşterilere 31 Aralık 2016 tarihine kadar sunulması ile birlikte sadece mevcut üyeler bu kampanyadan yararlanabilmektedir.

Digitürk Avantaj Paketi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git