Digitürk Aylık Faturasız Üyelik Nedir?

Digitürk Aylık Faturasız Üyelik Nedir?
4 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.534 kez okundu.
Reklam

Digitürk Aylık Faturasız Üyelik

Digitürk Aylık Faturasız Üyelik sayesinde Digitürk abonesi ve taahhüt olmadan Digitürk yayınlarını izleyebileceksiniz. Sunulan bu muhteşem fırsat sayesinde her ay Digitürk Faturası ödemek istemeyen müşterilerimize özel bir çok içerik ve bir çok özel hediye sunuluyor olacak. Sizde fatura derdinden kurtularak tıpkı cep telefonunuza TL yükler ile gibi TL yüklemesi yaparak o an izlemek istediğiniz yayınları satın alabileceksiniz. Sizde bu eşsiz fırsatı en iyi şekilde değerlendirerek maç zamanı izlemek istediğiniz maçları satın alabilir ve henüz yeni çıkmış olan filmleri satın alarak Digitürk Faturasız Üyelik ile ilk olarak siz izleyebilirsiniz.

digiturk-faturasiz-uyelik

Aylık Faturasız Üyelik Nedir?

  • Taahhütsüz üyelik: Bu üyelik türünde herhangi bir taahhüt verilmez ve taahhütsüz bir şekilde sunulan yayınları gönlünüzce izleyebilirsiniz.
  • TL yükleyebilirsiniz: TL yükleme özelliği sayesinde tıpkı kontör yükler gibi TL yüklemesi yaparak izlemek istediğiniz yayınları satın alabilirsiniz.
  • Aylık veya haftalık paketler: Yüklemiş olduğunuz TL’ler ile aylık veya haftalık şeklinde paketler satın alabilirsiniz.
  • Ödemelerin kontrolünü elinize alın: Taahhütsüz üyelik ile ödemelerinizin kontrolü sizde olsun böylece her yayını dilediğiniz gibi izleyin.

Ayılık Faturasız İle Ne İzlerim?

Kampanya kapsamında seçtiğiniz Digitürk Aylık Faturasız Üyelik ile Giriş Paketi içerikleri, Lig TV, Yetişkin Paketi, Film, Spor Extra, Lig TV 1 ve Lig TV 2 gibi özel kanalları gönlünüzce izleyebilir ve ekran başında oldukça keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

digiturk

Digitürk Aylık Faturasız Üyelik Hediyeleri

  • İlk ay Lig TV Paketi: Lig TV Paketi ile izlemek istediğiniz spor yayınlarını keyifli bir şekilde izleyebilir ve izlediğiniz içerikler ile ekran başında eğlencenin dozunu arttırabilirsiniz.
  • 3 ay boyunca Giriş Paketi ve 12 ay boyunca HD yayın: Giriş Paketi ve HD yayın keyfi ile daha kaliteli içerikleri daha uygun fiyatlar üzerinden izleyebileceksiniz.
  • Hediye 80 TL: İlk seferde Digitürk Aylık Faturasız Üyelik ile Digitürk tarafından hediye 80 TL siz değerli müşterilere sunuluyor olacak.
  • Her TL yüklemede veya paket satın almalarda Giriş Paketi 3 ay HD paket ise 12 ay daha uzar ve böylece daha kaliteli bir yayın hizmeti siz değerli kullanıcılara sorulur.
Digitürk Aylık Faturasız Üyelik Nedir?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git