Digiturk Bayram Hediyesi

Digiturk Bayram Hediyesi
23 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 882 kez okundu.
Reklam

Digiturk’ten Kullanıcılarına Bayram Hediyesi

Bayramda Digiturk’ten kullanıcılarına yine bayram hediyesi! Hangi pakete abone olduğunuzu ayırt etmeden bayram boyunca Digiturk Film Paketi ve Digiturk Dizi Paketi içeriklerin tüm kullanıcılara açık olarak sunuluyor olacak. Sunulan kampanyalar ve sağlanan kolaylıklar kapsamında sizde bayramda sıkılmadan ve ek ücret ödeme derdi olmadan bayram hediyesi ile en sevilen filmleri beraberinde yerli ve yabancı olmak üzere en sevilen dizileri dilediğiniz gibi izleyerek ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. 

Neler Var?

  • Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması: Popüler bir video oyunundan uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda ‘Moon’ filmiyle ses getiren Duncan Jones yer alıyor. Orkların alemi birtakım gizli güçler tarafından yok edilince, kötücül büyücü Gul’dan Azeroth’a açılan bir portal yaratır ve Ork klanlarını bir araya getirerek Azeroth’u işgal etmenin yollarını aramaya başlar.

  • Jack Reacher: Asla Geri Dönme: Tom Cruise’un canlandırdığı Jack Reacher’ın devam filminde Marvel dünyasından Marıa Hill olarak tanıdığımız güzel aktris Cobie Smulders da yer alıyor. Jack Reacher üstlerinin emriyle yeniden eski üssüne döner. Ancak döndüğünde görür ki, eski komutanı vatan hainliğiyle suçlanmaktadır. Kendi adının da lekelendiğini ve şüpheli konumuna düştüğünü fark eder. Adını temizleyebilmek için bu komployu açığa çıkartmak zorundadır.

  • Avcı: Kış Savaşı: 
Digiturk Bayram Hediyesi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git