Digitürk Bein Türk’den Yeni Filmler

Digitürk Bein Türk’den Yeni Filmler
15 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 4.135 kez okundu.
Reklam

Digitürk Bein Türk’den Yeni Filmler

Digitürk Bein Türk herzaman olduğu gibi yine sizlerin izlemesi için yeni yeni filmlerini ekranlarınıza taşımaya devam etmektedir. Digitürk Bein ekranları başınızda doyasıya izleyebileceğiniz yeni filmleri hakkında detaylı bilgi vermek istiyoruz. Hazırsanız başlayalım.

Türk sinemasının en çok izlenen, en ‘iyi’ ve en ‘yeni’ Türk filmlerini izleyici ile buluşturan Bein Turk, Haziran ayında yayınlayacağı filmlerle sinemaseverleri yine ekran başına kilitleyecek.
Türk izleyicisinin merakla beklediği, Ata Demirer’in senaryosunu yazıp,  Demet Akbağ ve Özge Borak Demirer’le başrolü paylaştığı devam filmi ‘Eyyvah Eyvah 3’ Haziran ayının öne çıkan filmleri arasında TV’de ilk olarak Bein Turk’te ekrana geliyor. Sadece Firuzan ve Hüseyin değil, tüm kahramanlar için kaderin karşısında sınav verme macerasının izleneceği film, 28 Haziran 2014 Cumartesi günü TV’de ilk kez Bein Turk’te yayınlanacak.digiturk-moviemax-turk-den-yeni-filmler
Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu yazdığı, Tolga Çevik ve Ezgi Mola’nın başrollerini paylaştığı Haziran’da öne çıkan diğer bir film ‘Patron Mutlu Son İstiyor’ ise; Bein Turk ekranında 21 Haziran 2014 Cumartesi günü izleyici ile buluşacak.
2014 yılının dikkat çeken yapımlarından biri olan başrollerini Tardu Flordun, Nehir Erdoğan ve İlker Kaleli’nin paylaştığı  ‘Silsile’ ise 27 Haziran 2014 Cuma günü Bein Turk’te yayınlanacak. Sinemaseverler bu filmde; karmaşık şehirli ilişkilerin, derin yaraların ve hayatın kırgınlığının sorgulandığı, üç insanın yaşamlarını sonsuza kadar değiştirecek olaylar silsilesini izleyecek.
Çılgın Dersane serisinin 3’üncü filmi olan ‘Çılgın Dersane 3’ ise 14 Haziran 2014 Cumartesi seyirciyle buluşacak.  Filmin başrollerini Duygu Çetinkaya, Okan Karacan ve Paşhan Yılmazel paylaşıyor.
Moviemax Turk’te Haziran ayı boyunca ekrana gelecek diğer filmleri; 22 Haziran 2014 Pazar günü izleyici ile buluşacak ‘Kurtlar Vadisi: Filistin’, 20 Haziran 2014 Cuma günü yayınlanacak ‘Kendime İyi Bak’, 14 Haziran 2014 Cumartesi günü ekrana gelecek ‘Gülcemal’, 13 Haziran 2014 Cuma günü yayınlanacak ‘Yarım Kalan Mucize’ ve 12 Haziran 2014 Perşembe  ‘Bana Şans Dile’ oluşturuyor.
Digitürk Bein Türk’den Yeni Filmler
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git