Digitürk Belgesel Paketi

Digitürk Belgesel Paketi
18 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 2.380 kez okundu.
Reklam

Digitürk Belgesel Paketi

Merhaba arkadaşlar.

Belgesel sevenlerin şimdi bizi çok ama çok iyi dinlemelerini istiyoruz. Digitürk siz değerli vatandaşlarımız için öyle bir paket hazırladı ki. Duyunca kulaklarınıza inanamayacaksınız. Digitürk siz değerli vatandaşlarımızın belgesel filmlerine bakış açısını değiştirmek için belgesel paketini hizmete sokmuş bulunmakta. Yazımızın içerisinde Digitürk Belgesel Paketinde Hangi Kanallar Var ? sorusuna detaylı cevap da bulabilecek ve abonelik işlemlerini gönül rahatlığı ile başlatabileceksiniz.  Dilerseniz gelin hep beraber Başlıktanda anladığınız üzere  sizlere  bugünki detaylı olarak anlatacağımız konumuz digitürk belgesel paketi.

Bu paketimiz sayesinde artık hem sizler için hemde çocuklarınız için eğitici öğretici belgeseller bulabileceksiniz.

Digitürk Belgesel Paketi Detayları

Digitürk belgesel paketimizden faydalanmak için 12 ay kullanım taahhütü vermekle beraber giriş paketine de sahip olmanız gerekmektedir. Belgesel paketimize ayda sadece faturanıza ek olarak 5 TL ödeyerek sahip olabileceksiniz. Evet sevgili arkadaşlar. Yanlış duymadınız. Digitürk Belgesel Paketi Fiyatı  5 TL. Bu kadarda olmaz demeyin çünkü işin içinde digitürk varsa herşey olabilir.

digiturk-belgesel-paketi

Digitürk Belgesel Paketi Kanalları

Digitürk Belgesel Paketi Kanalları arasında hangi kanalların olup olmadığını mı merak ediyorsunuz. O zamam gelin hep beraber Digitürk Belgesel Paketi Kanalları hakkında da detaylı bilgi alalım ve belgesel paketi hakkında daha da bilinçli bireyler haline gelelim.

181 NATIONAL GEOGRAPHIC HD
182 iZ TV
183 NAT GEO ADVENTURE
184 NATIONAL GEOGRAPHIC
185 NAT GEO WILD
186 CBS REALITY
188 HISTORY
190 TRT BELGESEL
191 DISCOVERY
192 DISCOVERY SCIENCE
193 ANIMAL PLANET

Evet sevgili arkadaşlar. Görmüş olduğunuz gibi belgesel paketimizin içerisindeki kanalları öğrenmiş bulunuyoruz. Görmüş olduğunuz tüm kanalları Digitürk Belgesel Paketi 5 TL‘ye satın alıp izleyebileceksiniz. Üstelik şimdi abone olan vatandaşlarımızın aynı gün içerisinde kurulumunu da yapacak, hemen Digitürk izleme keyfi ile sizleri başbaşa bırakacağız. İşte görmüş olduğunuz gibi Digitürk Belgesel Paketi İçeriği hakkında hep beraber detaylı bilgi sahibi olduk. Sizlerin yapması gereken tek şey direk bizleri aramak ve abonelik işlemlerinizi başlatarak, hangi gün kurulum istiyorsanız onu belirtmek. Hepsi bu kadar. Digitürk Keyif Paketi Üyelik işlemleri için sitenin en üstünde bulunan iletişim numaramız üzerinden bizle iletişime geçebilirsiniz.

 

Digitürk Belgesel Paketi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git