Digitürk Borç Sorgulama

Digitürk Borç Sorgulama
11 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 3.350 kez okundu.
Reklam

 

Son yüzyıl üzerinde teknolojinin gelişip yaygın olmasıyla birlikte sinemalar ve televizyonlar hayatımızın her alanına girerek ve geniş halk kitlelerine hitap etmeye başlamasına neden olmuştur. Bunun yanında global olarak gelişen dünyanın teknoloji ve teknik gelişmeleri için yakından takip edebilmek oldukça çok zor hatta imkânsız diyebilmeniz mümkündür. İşte sürekli olarak gelişip ilerleyen bu teknolojiler karşısında televizyon dünyasının ve sinema keyfinin daha kaliteli şekiller üzerinde daha farklı çeşitli ve yöntemlerle sunulmaya başlamasına neden olmuştur. Bunlar arasında ülkemizde en yaygın olanı rahatlıkla Digiturk diyebiliriz. Digiturk teknoloji varlığının tüm imkânlarını sinema ve televizyon kanallarıyla bizlere görüntü kalitesiyle sunmakta başarılı bir yol izlemesine neden olmuştur. Digiturk sayesinde yerli ve yabancı kanallarından istediğiniz kanalı bularak izlemeniz mümkün olcaktır. Evlerinize sizin istediğiniz paketleri sunarak ve evinizdeki mutluluğa katkıda bulunur. Bu hizmetlerinin yanı sıra internet hizmetlerini de sunmaya başladığını söyleyebiliriz. Digitürk ayrıca lig TV paketleri, sinema paketleri, dizi paketleri, giriş paketi, spor ekstra paketleri, çocuk paketleri gibi pekçok paketi kullanıcılarının hizmetine sunmaktadır.

Digitürk hizmetini kullanan kişiler ve kurumların tabi ki bu hizmete karşılık belli bir bedel ödeme durumu vardır. Bu yüzden Digiturk bedellerinin bazı çeşitli paket ve kalitelerle farklılık arz edebilir. Ayrıca toplu olarak gösterim veya kişisel olduğu zamanlarda da farklılık gösterdiğini söylemek doğru olacaktır. Digitürk borç sorgulama sistemi sayesinde fatura tutarınızı çok kolay bir şekilde öğrenme imkânı bulabilirsiniz. Fatura tutarlarınızı ilk ve en kolay sorgulama yöntemi Digiturk online işlemler sayfasına girerek orda telefon numarasıyla ve Digitürk şifrenizle girip öğrenmenizdir. Ayrıca Digitürk’ün aynı sayfasında bulunan TC kimlik numaranız veya üyelik numarasıyla giriş bölümünden Digitürk borcunuzu sorunsuzca sorgulamanız mümkün. Ayrıca bir başka Digitürk borç sorgulama yöntemi telefon aracılığıyla sms ile yapılmaktadır.

Digitürk’e kayıtlı olan cep telefonu numaranız var ise cep telefonunuzun mesaj kısmına “FATURA” yazıp 3555’e SMS göndermenizden sonra son döneme ait fatura bilgilerinizi ve toplam borcunuzu öğrenebilmeniz mümkündür. Eğer Digitürk’e cep telefonu numaranız sistemde kayıtlı değilse hemen Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayıp telefon numaranızı kayıt ettirebilirsiniz sonrada istediğiniz zaman faturanızın borcunu sms aracılığıyla sorgulama imkânına sahip olabilirsainiz. Bu arada bu şekilde digitürk fatura sorulama yaptığınızda zaman DIGIMOBIL 3555 hizmetinden Avea, Turkcell ve Vodafone aboneleri farkıyla faydalandığınız zaman ücretlendirmelere uygun indirimler kazanacaksınız. Her işlem için faturalı hatlarda 2 kısa mesaj ücreti, kontörlü hatlarda operatörün iki sms fiyatlandırması olarak ücret ödenmesi gerçekleşir

            Digiturk borç sorgulama ve fatura öğrenmek işlemlerinizi; kısaca toparlayacak olursak Digiturk online işlemler sayfasından “ÜYE BİLGİLERİ” menüsü altında bulunan “FATURA BİLGİLERİ” sekmesi üzerinden, Üye numaranızı ve FATURA yazıp 3555’e gönderebilir, PTT yolu ile adresinize gönderilen DIGITURK aylık fatura nushasından kontrol edebilir, http://www.digiturk.tv adresinden de ulaşabileceğiniz “DIGIWEB üyelik işlemleri üzerinden, 0 212 473 73 73 numaralı telefonla aracılığı ile ulaşacağınız Müşteri Hizmetlerinde SESLİ YANIT SİSTEMİ ÜZERİNDEN veya Müşteri Temsilcisine bağlanarak Digitürk fatura tutarınızı öğrenmeniz mümkündür. Ayrıca tüm bunların yanı sıra internette bu işlemi yapabileceğiniz birçok internet web sitesi bulunur. Bu internet sitelerinden güncel borç bilgilerinizi öğrenmeniz mümkün olacaktır. Günümüze internetin yaygın olmuş olduğu bu zamanda ulaşmak istediğiniz bilgilere çeşitli kanallar yoluyla ulaşmanız mümkün olmaktadır. Digitürk borçlarınızı yukarda saymış olduğumuz gibi birçok yöntemle rahatlıkla sorgulayabilir ve ödeyeceğiniz tutar konusunda tereddütlerinizi ortadan kaldırabilirsiniz.

Dilersenizde Aşagıda bulunan Canlı Yardımı Kullanarak Bayi çalışanlarımıza Ulaşabilirsiniz
Yapmanız Gereken Yukardakilerin Haricinde Canlı Yardım Butonuna isminiz ile birlikte Kutu Kart Numaranızı veya Digitürkte Kayıtlı olan Cep Telefonu numaranızı  ve alt kısmınada aktif mail adresinizi eklemeniz yeterli olacaktır. Mesai saatleri dışında sizlere mail ile Bayi çalışanlarımız sizlere Mail yolu ile ulaşacaklardır. 

Digitürk Borç Sorgulama
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git