Digiturk CEO’su Görevden Alındı

Digiturk CEO’su Görevden Alındı
19 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.760 kez okundu.
Reklam

Haberimizin içerisinde Digiturk CEO’su Görevden Alındı bilgilerinin tamamını bulabilecek ve yeni genel müdürün kimin olacağı hakkında da detaylı bilgilere ulaşabileceksiniz.

Ertan Özerdem-gorevden-alindi

Bildiğiniz gibi Digitürk, katarlı şirket olan beIN Media’ya satılmış ve sancılı sürecin ardından tam anlamıyla Digitürk satş işlemleri tamamlanmıştıır. Digitürk’ün satılmasının taşları yerinden oynatacak değişiklerde ardı ardına gelmiştir. Bunların başında da 15 yıldır çalışan genel müdür Ertan Özerdem görevden alınması olmuştur. Şimdide kulislerde genel müdürlüğe kimin geleceği konuşmaktadır. Medyaradar’da yer alan habere göre; Özerdem’in yerine Turkuvaz Medya Reklam Grup Başkanı iken Digiturk Yönetim Kurulu Üyesi olan Ümit Önal’ın getirileceği konuşulmaktadır. Dilerseniz gelin hep beraber kimdir bu Ertan Özerdem? onun hakkında detaylı bilgileri öğrenmeye başlayalım.

Ertan Özertem Kimdir?

Digitürk genel müdürlük görevinden alınan Ertan özertem, 1999 yılının haziran ayından bu yana Digitürk genel müdürlük görevini üstlenen biridir. Özertem, Eylül ayında 3 haftalık kısa bir aranın ardından tekrar Digitürk genel müdürlüğüne getirilmiştir. Özertem’in öğrenim kariyeri de oldukça parlaktır. Özertem, Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünü ve Louisiana State University’nin Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirmiş, yüksek lisansını Louisiana State University’nin Endüstri Mühendisliği bölümünde yapmıştır. Özertem, Digitürk genel müdürlüğünden önce Set Group Holding’de genel müdürlük görevi yapmıştır. Son olarak Ertan Özertem evli ve 1 çocuk babasıdır.

Digiturk CEO’su Görevden Alındı
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git