Digitürk Çocuk Paketi Hediyesi

Digitürk Çocuk Paketi Hediyesi
22 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.636 kez okundu.
Reklam

Digitürk’ten Çocuklara Özel 23 Nisan Hediyesi

Digitürk bu kezde çocukları düşünerek muhteşem bir sürpriz ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. 23 Nisana özel Digitürk Çocuk Paketi hediyesi ile çocuklara görsel bir şölen sunuyor. Sizde 23 Nisan hediyesi ile çocuklarınızın ekran başında eğlenceli dakikalar geçirmesine yardımcı olabilir ve 23 nisan tatilinde sevdikleri içerikler ile eğlenmelerinin tadını çıkartabilirsiniz. Sunulan çeşitli kampanyalar ve indirimler ile Digitürk Çocuk Paketi hediye kanalları ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Bunun yanı sıra dilerseniz çocuk paketi aboneliği alabilir ve en eğlenceli animasyon yayınları keyfini Çocuk Paketi ile çıkartabilirsiniz.

digiturk-cocuk-paketi-kampanyasi

Çocuk Paketinde Neler Var?

  • 9 adet çocuk kanalı: En eğlenceli çizgi filmler, animasyon ve çocuk kanalları ile en seçkin çocuk kanallarını keyifli bir şekilde izleyerek Digitürk kullanıcılarına özel yayınları ve içerikler ile sizleri de ekran başında oldukça eğlenceli dakikalar bekliyor.
  • Eğlenceli ve eğitici çocuk programları: Her yaşta çocuğa hitap eden eğlenceli ve eğitici içerikler ile Digitürk’ün en seçkin yayınları siz değerli kullanıcıları 23 Nisan hediyesi ile karşılıyor olacak.
  • Dilediğin zaman izleme özgürlüğü: Birbirinden güzel masallar, animasyonlar ve çizgi filmleri Digitürk Portal Çocuk uygulaması ile her nerede olursanız olun keyifli bir şekilde dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.

digiturk-cocuk-paketi-kanallari

Çocuk Paketi Kanalları

  • NickJr.: Çocuklara sayı saymayı, yeni kelimeleri ve bir çok eğitici içeriği animasyonlar ile öğreten muhteşem bir kanal!
  • Nickelodeon HD: Onaylanmış, zekayı öne çıkartan, şiddet içermeyen, interaktif, çağdaş, saygılı ve çocukların yüzünü gülümseten içerikler ile çocukların seveceği bir çok kanal Nickelodeon HD’de.
  • Nickelodeon: Bu muhteşem kanal sayesinde çocuklar kesintisiz animasyon yayınlarının keyfini çıkartabilecekler.
  • DuckTV: Bebekler ve çocuklar için eğitici animasyonlar, çizgi filmler ve mini seriler DuckTV’de!
  • BabyTV: Bebekler ve çocukların gelişimi için özel hazırlanmış animasyonlar.

Gibi daha bir çok eğitici öğretici çocuk kanalları ile çocuklarınız için harika içerikler Çocuk Paketi ile sizlere sunuluyor olacak.

Digitürk Çocuk Paketi Hediyesi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git