Digitürk Dilediğin Yerde VR Uygulaması

Digitürk Dilediğin Yerde VR Uygulaması
17 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 2.403 kez okundu.
Reklam

VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle Maç Keyfi

VR Sanal gerçeklik gözlükleri ile Digitürk Lig TV keyfini en üst düzeyde yaşayabilir ve tam anlamı ile stadyum keyfini VR sanal gerçeklik ile yaşayabilirsiniz. Haftada bir kere Dilediğin Yerde VR Uygulaması ile maç keyfini sanal gerçeklik gözlüğü ve Digitürk uygulamalarıyla daha eğlenceli bir hale getireceksiniz.

digiturk-vr-sanal-gerceklik-samsung

Sunulan maçlar, konserler, doğa görüntüleri VR sanal gerçeklik gözlükleri ile artık sizde nerede olursanız olun etrafınızda canlanıyor. Özel kameralar, çekin teknikleri ve prodüksiyonlarla hazırlanan yayınlar sayesinde artık eğlencenin merkezinde siz varsınız.

Lig TV

Samsung Gear VR sanal gerçeklik gözlüğünüz ve uyumlu akıllı telefonunuz ile her hafta Spor Toto Süper Lig’den 1 maçı dilediğin yerde VR uygulaması üzerinden Samsung’un katkılarıyla, adeta tribündeymişsiniz gibi izleyebileceksiniz! Çok yakında özel 360 videolar, sinema salonu keyfinde filmler, odanızın konforunda diziler ve belgeseller de dilediğin yerde VR uygulamasında yerini alacak. Sizde yayın keyfini VR sanal gerçeklik ile katlayarak en sevdiğiniz içeriklerin tadını adeta yayınların içindeymiş gibi çıkartabilir ve ücretsiz tüm hizmetlerden keyifle yararlanabilirsiniz.

Digitürk Dilediğin Yerde VR Uygulaması
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git