Digitürk Dilediğin Yerde

Digitürk Dilediğin Yerde
6 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 1.821 kez okundu.
Reklam

Digitürk Dilediğin Yerde Uygulaması

Digitürk Dilediğin Yerde seninle olsun istiyorsan muhteşem kampanyadan faydalanabilir ve Digitürk yayınlarını Dilediğin Yerde Uygulaması ile keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz. Sağlanan kolaylıklar ile her nerede olursanız cepten, tabletten abone olduğunuz paket dahilinde olan içerikleri dilediğiniz gibi takip edecek ve hiç bir yayını kaçırmayacaksınız.

digiturk-dilediğin-zaman2

Digitürk Dilediğin Yerde Nedir?

Digitürk’ün üyelerine sunduğu yayın akışına bağlı olmadan, dilediğin zaman dilediğin yerden Digitürk yayınlarını izleyebileceğiniz bir servis uygulamasıdır. İsterseniz internete bağlayabileceğiniz Digitürk Dilediğin Zaman uydu alıcısı sayesinde yayın akışına bağlı kalmadan üyelik paketiniz de yer alan içeriklerden oluşan zengin bir içerik arşividir. İsterseniz dilediğin yerde uygulamasını indirerek cepten veya tabletten yada web sitemiz üzerinden yine üyelik paketiniz dahilinde olan içerikleri keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz. Üstelik bu hizmetten yararlanmak için Digitürk’e üye olmanız yeterli olacaktır.ç Digitürk üyeliğiniz dışında herhangi bir ücret yansıtmamaktadır. Lig TV canlı maç yayınları hariçtir, canlı maç yayınlarını dilediğin yerde üzerinden takip edebilmek için ise Mobil Lig TV servisini aktif hale getirmek gerekmektedir.

Kullanım Şekli

www.digiturkdilediginyerde.com.tr adresinden giriş yap butonu’na tıklayarak Digiturk üyelik numaranız ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız, şifrenizi almak için Digiturk’e kayıtlı cep telefonunuzdan SIFRE yazıp 3555’e iletmeniz yeterli olacaktır.

Bu Servisi Kimler Kullanabilir?

Tüm Digiturk üyeleri kullanabilir. Herhangi bir ek ücret yansıtılmamaktadır. Lig TV canlı maç yayınları hariçtir; canlı maç yayınlarını Dilediğin Yerde üzerinden takip edebilmek için Mobil Lig TV servisini aktif etmeniz gerekir). Digiturk üyeleri paketleri dahilinde www.digiturkdilediginyerde.com.tr adresinden zengin içerik arişivine diledikleri zaman ulaşabilirler.

Neler İzlenebilir?

Canlı olarak: İZtv, Turkmax’ın da içinde bulunduğu 100’ün üzerinde ulusal kanalı canlı TV seçeneğinden izleyebilir, tüm kanallardaki yayınları 12 saate kadar geri alabilirsiniz. Yerli ve Yabancı Diziler: Ulusal kanallarda ve Digiturk kanallarında yayınlanan popüler dizi ve programların geçmiş bölümlerini dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Film ve fazlası: Film, Belgesel, Çocuk, Eğlence-Yaşam, Spor kategorilerinde 1000’in üzerinde içeriğe üyelik paketiniz dahilinde ulaşabileceksiniz. Salonlar: Sinemalardan doğrudan Salonlar’a gelen yepyeni filmleri kiralayarak keyifle izleyebilirsiniz.

Digitürk Dilediğin Yerde
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git