Digitürk Dilediğin Zaman Uygulaması

Digitürk Dilediğin Zaman Uygulaması
5 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 1.347 kez okundu.
Reklam

Digitürk Dilediğin Zaman Uygulamaları

Digitürk Dilediğin Zaman Uygulamaları ile sizde hiç bir yayını kaçırmayı dert etmeyecek ve en sevdiğiniz yayınları cepten takip edebileceksiniz. Sunulan kampanya kapsamında sizde trafikte kalsanız bile izlemek istediğiniz yayınları cepten izleyebilecek ve izlediğiniz içerikler ile eğlenceli dakikalar geçirebileceksiniz. Ücretsiz Android ve İos uyumlu cihazlara ücretsiz mobil uygulamasını indirerek en sevdiğiniz yayınları keyifli bir şekilde takip edebilirsiniz.

digiturk-dilediğin-zaman2

Dilediğin Zaman Uygulaması

  • Lig TV uygulamasındaki haftanın golleri, özet maç görüntüleri Lig TV üyesi olunmadan da izlenebilir mi?: Evet. Lig Tv uygulamasında yer alan içerikleri üyelik paketinden bağımsız olarak tüm Dilediğin Zaman uygulamasını kullanan üyeler izleyebilmektedir.
  • İzlenilen içerikte ileri geri alma yapılabilir mi?: Kumanda üzerinden tuşlama yaparak dilediğiniz gibi geri sarma işlemini yapabilirsiniz.
  • Dilediğin Zaman Uygulaması ile HD yayın izlenebilir mi?: Evet, Uydu üzerinden alınan yayınları HD kalite ile izleyebilirsiniz.
  • İzlenen içerikler internet kotasından düşer mi?İzleyecekleriniz internet kotanızdan düşmektedir. Daha ekonomik bir izleme keyfi için Dilediğin Zaman uygulamasını kullanan kullanıcılarımıza kotasız internet öneriyoruz.
  • İzlenilen filmin 45.dakikasına atlanırsa, internet kotasından filmin 45 dakikası düşer mi? Hayır. Filmin 45. dakikasına gidilmesi durumunda ilk 45 dakika değil, 45 dakikadan sonra izlenilen süre kadar kotanızdan düşmektedir.
  • İçerikleri izlemek için nasıl bir internet bağlantısı olmalı?: İzlediğiniz içerikler kotanızdan düşeceği için kotasız internet önerilmektedir. Ayrıca internet hızına bağlı olarak görüntü kalitesinde farklılık olabilmektedir. Bu sebeple min 2 Mbps internet hızı önerilmektedir.
    İnternet üzerinden izlenen içerikler izlenmeye başlandığında daha düşük video kalitesinden başlar, sonrasında internet hızına bağlı bir şekilde görüntü kalitesi düşer.
  • Uzaktan kayıt işlemi nasıl yapılır?: Dilediğin zaman uygulamasına giriş yapıldıktan sonra sol üst tarafta yer alan rehber kısmından kaydedilmek istenilen kanal seçilerek kayır yapılabilir.
  • Dilediğin Zaman uygulamasını hangi uydu alıcıları destekler?: Portal desteği olan kutular: Next 2014, DT-5103, DT-5104, AT-5105, DT-7103, DT-9102, DT-9103, DT-9104,DT-HY6100, DT-HY6101, HM-9502, HM-9503, HM-9504, HM-9505’tir. 
Digitürk Dilediğin Zaman Uygulaması
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git