Digitürk Dilediğin Zamanı Hangi Cihazlar Destekler?

Digitürk Dilediğin Zamanı Hangi Cihazlar Destekler?
28 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 892 kez okundu.
Reklam

Digitürk Dilediğin Zaman Uygulamasını Hangi Cihazlar Destekler?

Digitürk Dilediğin Zaman özellikli uydu alıcıları ile sizde en sevdiğiniz yayınların tadını doyasıya çıkartabilecek ve hiç bir yayını kaçırmayı dert etmeden en sevdiğiniz içerikleri dilediğiniz zaman izleyebileceksiniz. Bununla birlikte ücretsiz mobil uygulamalarıyla da uzaktan kayıt işlemi yaparak yayınları dilediğiniz zaman keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz. Peki hangi cihazlar dilediğin zaman uygulamasını destekler? Portal desteği olan kutular: Next 2014, DT-5103, DT-5104, AT-5105, DT-7103, DT-9102, DT-9103, DT-9104, DT-HY6100, DT-HY6101, HM-9502, HM-9503, HM-9504, HM-9505’tir.

digiturk-diledigin-zaman-diledigin-yerde

Sıkça Sorulan Sorular?

  • İzleyeceklerim İnternet Kotamdan Düşer mi?: İzleyecekleriniz internet kotanızdan düşmektedir. Daha ekonomik bir izleme keyfi için Dilediğin Zaman Uygulaması’nı kullanan kullanıcılarımıza kotasız internet öneriyoruz.
  • Dilediğin zaman dilediğin yerde uygulamaları nelerdir? Digiturk’ün üyelerine sunduğu; yayın akışına bağlı kalmadan, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden, Digiturk yayınlarını izleyebildiğiniz servistir. İsterseniz internete bağlanan Digiturk Dilediğin Zaman uydu alıcısı ile yayın akışına bağlı kalmadan üyelik paketiniz dâhilindeki içeriklerden oluşan zengin içerik arşivine ulaşabilir; isterseniz, Dilediğin Yerde uygulamasını indirerek cepten tabletten ya da www.dilediginyerde.com.tr web sitemiz üzerinden yine üyelik paketiniz dâhilindeki içerikleri keyifle izleyebilirsiniz. Üstelik bu hizmetten yararlanmak için Digiturk’e üye olmanız yeterlidir. Digiturk üyeliğiniz dışında herhangi bir ücret yansıtılmamaktadır.Lig TV canlı maç yayınları hariçtir; canlı maç yayınlarını Dilediğin Yerde üzerinden takip edebilmek için Mobil Lig TV servisini aktif etmeniz gerekir. İçeriklerin tümüne sadece Türkiye sınırları içerisinden ulaşılabilmektedir.
Digitürk Dilediğin Zamanı Hangi Cihazlar Destekler?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git