Digitürk Dizi Paketi

Digitürk Dizi Paketi
19 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 2.020 kez okundu.
Reklam

Digitürk Dizi Paketi

Merhaba arkadaşlar.

Dizi izlemek bundan böyle artık daha keyifli ve bir o kadar da vazgeçilmez hale gelmiş bulunmaktadır. Mesela akşam eve geldiniz ve ruh halinize göre dizi açıp, HD kalitesi ile dizi izlemek istiyorsunuz. Digitürk Dizi Paketimiz içerisindeki Digitürk Dizi Paketi Kanalları sizler için 7/24 saat yayın vermekte ve konuları aşk, komedi, gerilim vb. filmleri günün herhangi bir saatinde açıp izleyebileceksiniz. Evet sevgili arkadaşlar. Yazımızın içerisinde sizler için Digitürk Dizi Paketi Fiyat ve Digitürk Dizi Paketi Nedir konuları hakkında bilinçlenmenizi sağlayacağız.

Digitürk Dizi Paketi

Digitürk Dizi Paketi

Digitürk Dizi Paketinde Neler Var

Digitürk Dizi Paketinde sizlerin izlemesi için birbirinden güzel onlarca kanal bulunmakta ve bu kanallar sizler için 24 saat aralıksız yayın vermektedir. Digitürk Dizi Paketi Nedir? sorusuna cevaben ise şunu söyleyebiliriz. Digitürk Dizi Paketi sizlerin en iyi, yeni sezon dizilerini izlemesi için içerisinde kanallar bulunduran digitürk paketlerindendir.

 Digitürk Dizi Paketi Detayı

Digitürk dizi paketinden yararlanmak isteyen tüm vatandaşlarımız 12 ay taahhüt vermek zorundadırlar. Ayrıca paketimizden yararlanmak isteyenler giriş paketine ve 2 adet keyif paketini ya satın almaları yada satın almış olmaları gerekmektedir. 12 ay boyunca ayda sadece 16 TL ödeyerek paketimiz içerisindeki tüm kanalları izleyebileceksiniz. hemen üye olmak için 0212 445 55 65 veya 0534 660 73 73 nolu telefon numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz. E daha ne duruyorsunuz. Digitürk Dizi Paketi Fiyat 14 TL konusunda da sizlere detaylı bilgi verdiğimize göre hemen abonelik işlemlerinizi başlatmanın zamanı geldide geçmiyormu?

Digitürk Dizi Paketi Kanalları

3 Dizimax Sci-Fi
2 Dizimax Entertainment
4 Dizimax Comedy
5 Dizimax Vice
6 Dizimax Drama
304 Dizimax Comedy HD
305 Dizimax Vice HD
306 Dizimax Drama HD

 

Digitürk Dizi Paketi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git