Digitürk Dizimax Sci-Fi HD Yeni Diziler Yayında

Digitürk Dizimax Sci-Fi HD Yeni Diziler Yayında
20 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.756 kez okundu.
Reklam

Digitürk Dizimax Sci-Fi HD Yeni Diziler Yayında

Digitürk dizi severler merhaba. Digitürk siz değerli aboneleri için yine birbirinden güzel dizileri sevdikleriniz ile izleyebilmeniz adına çalışmalarımıza devam etmekte ve sizlere yine en iyi dizileri izlemenizi sağlamaktadır. Digitürk Dizimax Sci-Fi HD kanalının siz değerli aboneleri için yayına koymuş olduğu “Intelligence” adlı dizi bugün izleyicileri ile izlemenme rekorlarını alt üst etmeye başlamıştır. Digitürk Dizimax Sci-Fi HD İntelligence dizimizi digitürk 2. kanalda izleyebilirsiniz.

Digiturk’ün bilimkurgu ve fantastik dizi kanalı Dizimax Sci-Fi HD’de yepyeni bir dizi başlıyor. ‘Lost’ dizisinden tanıdığımız yakışıklı oyuncu Josh Holloway’in başrollerini Meghan Ory ve Marg Helgenberger ile paylaştığı, Michael Seitzman’ın yarattığı ‘Intelligence’, beynine mikroçip yerleştirilmiş özel ajan Gabriel Vaughn’la tanıştırıyor diziseverleri.

Digitürk Dizimax Sci-Fi HD İntelligence

Digitürk Dizimax Sci-Fi HD İntelligence

Çok yakın bir gelecekte teknoloji insanların beynine mikroçip yükleyecek seviyeye ulaşmıştır. Bunun denendiği ilk kişi de özel ajan Gabriel Vaughn (Josh Holloway) olur. Beynine üst düzey bir teknolojiyle yerleştirilen bu mikroçip sayesinde Gabriel dünyadaki her bilgiye istediği an ulaşabilmektedir. ABD’yi düşmanlarından korumak amacıyla geliştirilen bu teknolojiyle özel şifreyle girilebilen tüm veriler dahi Gabriel’in zihninde bir tık mesafededir. ABD Cyber Command’ın direktörü Lillian Strand (Marg Helgenberger), özel ajans Riley Neal’ı (Megan Ory) Gabriel’e göz kulak olması için görevlendirir. Edindiği yeni yetenekler Gabriel’in bir konuda daha işine yarar ve onları yıllar önce Mumbai’de bir terörist saldırıyı önlemeye çalışırken ortadan kaybolan CIA ajanı karısını aramak için kullanır.
Digitürk Dizimax Sci-Fi HD kanalı sizler için daha birsürü dizileri ekranlarınıza izleyebileceğiniz diziler bulunmaktadır. Hadi daha ne duruyor, vakit kaybediyosunuz. Hemen sizde Digitürk abonelik işlemlerinizi başlatın, Digitürkün eşsiz dünyasından sizde faydalanmaya başlayın.
Digitürk Dizimax Sci-Fi HD Yeni Diziler Yayında
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git