Digitürk Dizimax Sci-Fi’den Almost Human Dizisi

Digitürk Dizimax Sci-Fi’den Almost Human Dizisi
18 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.460 kez okundu.
Reklam

Digitürk Dizimax Sci-Fi’den Almost Human Dizisi

Digitürk Dizimax İzleyicileri öncelikle hepinize merhaba diyor Digitürk’ün sizler için ekrana taşıdığı Almost Human Dizisi hakkında sizlere detaylı bilgi vermek istiyoruz. Dilerseniz ilk önce film hakkında kısa bir özet geçerek konumuza başlayalım.

Almost Human Aksiyon dolu bir polisiye bilim kurgusu içinde olan bir dizidir. Ayrıca Almost Humanın konusu günümüzün 35 yıl sonrasında geçiyor. LAPD polis memurlarının onlarla ile birlikte çalışan görev partnerleri, son derece gelişmiş, neredeyse insan diyebileceğiniz androidlerdir. Film hakkında bilgi için filmi izleyebilirsiniz. digiturk-dizimax-sci-fi-den-almost-human-dizisi

Karl Urban ve Michael Ealy gibi iki karizmatik aktörü yan yana getiren ve J.J. Abrams’ın yapımcısı olduğu ‘Almost Human’, 28 Mayıs’tan itibaren her Çarşamba 21.00’da Digiturk 2 No’lu kanalda ve HD kalitesinde 302 No’lu kanalda yayın yapan Dizimax Sci-Fi’da Digiturk üyeleri ile buluşuyor. Dizimax Sci-Fi, Haziran ayı boyunca tüm Digiturk üyelerine açık olacak.
Digiturk’ün bilimkurgu ve fantastik dizi kanalı Dizimax Sci-Fi’a yepyeni bir dizi daha eklendi. Efsane iki dizi Lost ve Fringe’ın yapımcısı J.J. Abrams’ın yeni bilimkurgu dizisi ‘Almost Human’ Dizimax Sci-Fi’da başladı.
Bilim ve teknolojinin nerdeyse kontrolsüzce ilerlediği bir çağda geçen dizide takvimler 2048’i gösteriyor. Bu kontrolsüz büyüme yüzünden suç oranlarının da dörde katlandığı dönemde suçla ve suçluyla savaş artık içinden çıkılamayacak bir hale geliyor. Tüm bunlar sonrasında polis teşkilatı yeni bir karar alıyor: artık her polis memuru, bu iş için üretilmiş bir robot polisle birlikte çalışıyor. Biyonik bir bacağa sahip olan John Kennex’in yeni ortağı ise insani özelliklere sahip eşsiz model Dorian oluyor.
Dizi Hakkında daha cok bilgi için direk digitürk abonelik işlemlerinizi başlatabilir, diziyi izlemeye başlayabilirsiniz.
Digitürk Dizimax Sci-Fi’den Almost Human Dizisi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git