Digitürk Dostlar Kampanyası

Digitürk Dostlar Kampanyası
31 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.582 kez okundu.
Reklam

Bu Kampanya İle Dostluk Kazanır

Yurt dışındaki veya yurt içindeki arkadaşınızı Digitürk’lü yapın ve bu kampanya kapsamında ikinizin de faturasını bir aylık Digitürk ödesin. Bu kampanya ile sizde Digitürk üyesi olabilir ve arkadaşınızı Digitürk abonesi yaparak bir ay faturanızı Digitürk’ün ödemesini sağlayabilirsiniz.

Bu Ay Faturanızı Digitürk Ödesin mi?

Digitürk ödesin, dostluk kazansın! Arkadaşınızı Digitürk’ün renkli dünyasına getirin, sizin ve arkadaşınızın birer aylık faturasını biz ödeyelim. Sizde hemen 0212 473 73 73 ü arayarak arkadaşınızın bilgilerini verin ve üyelik işlemlerinizi gerçekleştirin ve böylece fatura derdi yaşamayın. Daha çok arkadaşınızı getirin daha çok faturanızı ödeyelim. ,

digiturk-dostluk-kampanyasi

Detaylar

Bu teklif, arkadaşınızın üyeliği aktif olduktan sonra, hem sizin hem de hemde arkadaşınızın ilk faturası için geçerlidir. Bu kampanya ya izle öde bedelinin servisi dahil değildir. Öneren olarak bir yıl içinde en fazla beş arkadaşınızı Digitürk üyesi yapabilirsiniz. Bedelsiz tekliflerden yararlanmakta olan üyelerimiz bu tekliften faydalanamaz.

En Çok Sorunlar Sorular

  • Tavsiye eden üye indirimi ne zaman alır? – Tavsiye eden kişinin üyeliği aktif olduğu zaman indirimi alır.
  • Tavsiye eden üye indirimi, tavsiye ettiği anki paketten mi alır yoksa üyelik aktif olduktan sonra olan paketten mi? – Tavsiye edilenin aktif olduğu andaki paketinden indirim alır. Sonrasında mevcut paketini yükseltirse, yükselttiği paket kadar indirim ne yazık ki alamaz.
  • İndirim neler kapsamaktadır? – Dostlar kampanyası indirimi izle öde hariç her kampanyayı kapsamaktadır.
  • Bir üye beşten fazla kişi tavsiye ederse ne olur? – Tavsiye ettiği üyeler indirimi alır ancak kendisi bir yıl içinde beşten fazla indirim alamaz.
  • Aynı kişi birden fazla üye önerir ise ne olur? – İlk önerenler indirimi alır, diğer önerenler alamaz.
  • Tavsiye eden ve edilen üyeye ilk ay fatura çıkar mı? -Tavsiye edilen üye üyelik bilgileri sisteme girdiği an başka bir üyeye tavsiye edebilir.
Digitürk Dostlar Kampanyası
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git