Digitürk Dostluk Kampanyası Şartları

Digitürk Dostluk Kampanyası Şartları
6 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.146 kez okundu.
Reklam

Digitürk ile Her Zaman Dostluk Kazansın

Digitürk’ün Dostlar Kampanyası ile herkes kazanıyor. Digitür’lü olması için bir arkadaşını getirenin bir aylık faturası Digitürk tarafından ödeniyor. Sunulan kampanya kapsamında arkadaşınızın üyeliği aktif hale geldiği zaman bir aylık fatura ödemeniz Digitürk tarafından anında gerçekleşecektir. Kampanya ile arkadaşınız da Digitürk paketlerinden en iyi şekilde yararlanarak yayınları izleyebilir ve sizde bir ay fatura ödemeden tüm yayınları dilediğiniz gibi keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz. Bu teklif, arkadaşınızın üyeliği aktif olduktan sonra, hem sizin hem de arkadaşınızın ilk aylık ödemeli kampanya faturası için geçerlidir; İzle-Öde servisinin bedeli dahil değildir. Öneren olarak bir yıl içinde en fazla beş ay fatura indiriminden yararlanılabilir. Bedelsiz tekliflerden faydalanmakta olan üyelerimiz bu tekliften faydalanamaz.

digiturk-dostluk-kampanyasi

Kampanya Detayları

  • Tavsiye eden üye indirimi ne zaman alabilir?: Tavsiye edilen kişinin üyeliği aktif olduğunda indirimini alacaktır.
  • Tavsiye eden üye, indirimi tavsiye ettiği andaki paketinden mi, yoksa üye aktif olduğu andaki paketinden mi alacaktır?: Tavsiye edilenin aktif olduğu andaki paketinden indirim alır. Sonrasında mevcut paketini yükseltirse, yükselttiği paket kadar indirim alamaz.
  • İndirim neleri kapsamaktadır?: Dostlar kampanyası indirimi, İzle-Öde servisi haricindeki tüm paket ve servisleri kapsar.
  • Mevcut üye kendini yan oda için tavsiye edebilir mi?: Hayır edemez.
  • Başka bir mevcut üyeye yan oda üyeliği tavsiye edilebilir mi?: Evet yan oda üyeliği tavsiye edilebilir.
Digitürk Dostluk Kampanyası Şartları
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git