Digitürk Ek Paketleri Ve Fiyatları

Digitürk Ek Paketleri Ve Fiyatları
25 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 1.749 kez okundu.
Reklam

Digitürk Ek Paketleri Ve Fiyatları hakkında detaylı bilgilere ulaşmak isteyenlerde yazımızın içeriğine göz atabilir ve aldığı bilgiler ile hemen abonelik işlemlerini başlatabilirler.

digiturk-ek-paketleri-ve-fiyatlari

Digitürk ile sizlerde en uygun fiyatlarla abonelik işlemlerinizi başlatabilir ve bu şekilde hizmetlerden yararlanmaya hemen başlayabileceksiniz. Digitürk sayesinde tüm arkadaşlarımız, eşsiz diigtürk yayınlarını çok ama çok uygun fiyatlara izleyebilecek ve bu sayede Digitürk ailemizin birer parçası olarak hayatlarına renk katabilecekler. Digitürk paketleri içerisinde yer alan birçok paket, sizlerin abonelik yaptığınız paketin kanallarını zenginleştirmek için hizmet vermektedir. Digitürk Ek Paketleri de bu paketler arasında yer alan bir pakettir. Digitürk Ek paketleri içerisinde sizler için hazırlanmış olan sporextra paketi, belgesel paketi, çocuk paketi ve sporsever paketi bulunmaktadır. Dilerseniz gelin hep beraber bu paketler hakkında da detaylı bilgileri öğrenelim ve paketlerden yararlanmaya hemen başlayalım.

Digitürk Sporextra Paketi

Digitürk sporextra paketi aboneliği alan arkadaşlarımız İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Brezilya Liglerini izleyebiliyorlar. Pakete abone olmak için 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 ay kullanım taahhütü için ayda sadece 17 TL ödemektesiniz.

Digitürk Belgesel Paketi

Digitürk belgesel paketi aboneliği almak isteyen arkadaşlarımız öncelikle giriş paketi aboneliği almaları gerekmektedir. Aboneliğiniz var ise sizlerde faturanıza ek olarak 5 TL ödeyerek yayınları izleyebileceksiniz. Digitürk belgesel paketi aboneliği ile eşsiz belgeselleri günün 24 saati aralıksız izleyebileceksiniz.

Digitürk Çocuk Paketi

Digitürk çocuk paketi sayesinde artık çocuklarınıza özel eşsiz yayınları günün 24 saati aralıksız izleyebileceksiniz. Çocuk kanallarının içerisinde her yaş çocukların izleyebileceği eğlenceli ve öğretici yayınlar bulunmaktadır. Sizlerde çocuk paketi aboneliği için giriş paketi aboneliğinizin bulunması gerekmektedir. Pakete faturanızın üzerine 5 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Digitürk Sporsever Paketi

Digitürk sporsever paketi aboneliği alan arkadaşlarımız tüm extreme, dağ sporları ve daha birçok spor yayınlarını günün 24 saati aralıksız izleyebilecekler. Digitürk sporsever paketi aboneliği almanız için öncelikle giriş paketine abone olmuş olmanız gerekmektedir. Aboneliğiniz var ise bu paketten de faturanıza ek olarak 5 TL ödeyerek yayınları izleyebileceksiniz. Bu sayede artık evinizde sevdikleriniz ile beraber izleyeceğiniz birçok kanala çok uygun fiyatlara sahip olabileceksiniz.

Digitürk Ek Paketleri Ve Fiyatları
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git