Digiturk Ekran Kararma Sorunu

Digiturk Ekran Kararma Sorunu
17 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 1.242 kez okundu.
Reklam

Digiturk Ekran Kararma Sorunu ve Çözümü

Bu tür bir sorunu genellikle bağlantı kablolarından kaynaklı olarak yaşarsınız. Bu gibi durumlarda yapacağınız basit bir kaç işlem ile sorunu kolay bir şekilde giderecek ve teknik servis desteğine ihtiyaç duymadan yayınları kaldığınız yerden izlemeye devam edeceksiniz. Sağlanan kolaylıklar kapsamında müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz takdirde; Sorunu belirterek verilen talimatları izlediğiniz takdirde sorunu kolay bir şekilde gidereceksiniz.

Digiturk uydu alıcınızın güç kablosunu elektrik prizinden çıkarın ve sonra tekrar takın, Televizyonun Digiturk’ün bağlı olduğu input modunda (HDMI, VGA, AV, vb.) olduğundan emin olun. Scart kablosuyla bağlantı sağladıysanız televizyon AV modunda olmalıdır. TV kumandasında yer alan “Source/Kaynak/Input” tuşundan bu ayarı kontrol edebilirsiniz.
Bu kontroller sonrasında uydu alıcınızın açık olduğuna emin olun, ön paneldeki ışıkların yanıyor olması bu kontrol için yeterli olacaktır.
Tüm bu işlemler sonrasında sorun çözülmediyse Digiturk Müşteri Hizmetlerinden ya da Digiturk Yetkili Servislerinden yardım alabilirsiniz.

HATIRLATMA: Yukarıda aktarılan özellikler ve menü yönlendirmeleri kullanmakta olduğunuz Digiturk uydu alıcı, kumanda ya da televizyonun tipine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Digiturk Ekran Kararma Sorunu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git