Digitürk Elektrik Kampanyası Ücretsiz Digitürk

Digitürk Elektrik Kampanyası Ücretsiz Digitürk
13 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.459 kez okundu.
Reklam

Digitürk Elektrik Kampanyası ETİC Elektrik

Digitürk Elektrik Kampanyası ile artık oldukça kolay bir şekilde Digitürk abonesi olabileceksiniz. Sunulan kampanya kapsamında herhangi bir ücret ödemeden Digitürk abonesi olma fırsatı siz değerli müşterileri bekliyor. Sunulan kampanya kapsamında eğer elektrik faturanız 120 TL ve üzerinde geliyorsa ücretsiz Digitürk abonesi olabilirsiniz demektir. Sunulan kampanya ile siz değeli kullanıcılarda elektrik aboneliğinizi ETİC elektrikten alarak Digitürk abonesi olacak ve abone olduğunuz paketlere herhangi bir ücret ödemeden izlemek istediğiniz içerikleri dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz. Abone olduğunuz paketlere Digitürk Elektrik Kampanyası sayesinde herhangi bir ücret ödemeden yayınları izlemenin zevkini çıkartabilirsiniz.

digiturk-elektrik-kampanyasi

Digitürk Elektrik Kampanyası Avantajları

  • Digitürk paketlerine ücretsiz sahip ol: Evinizde veya iş yerinizde Digitürk Paketlerine ücretsiz sahip olarak en seçkin yayınları herhangi bir ücret ödemeden izlemenin zevkini çıkartabilirsiniz.
  • %5 indirimli elektrik faturaları ile tasarruf edin: Elektrik faturalarındaki elektrik birim satış fiyatında 1100 TL elektrik faturanızda %5 indirim uygulanacaktır.
  • Sözleşmeyi imzala hemen izlemeye başla: Sözleşme koşullarını kabul ederek aynı gün içinde kurulum hizmetinden yararlanarak yayınları yine aynı gün içerisinde izlemeye başlayabileceksiniz.
  • Ücretsiz dilediğin zaman uygulaması: Dilediğiniz zaman uygulamaları ile her nerede olursanız olun yayınları kaliteli bir şekilde izleyebilecek ve eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

Digitürk Elektrik Kampanyası Hediyeleri

Digitürk Elektrik Kampanyasından yararlanarak Digitürk abonesi olanlara ilk ay Çocuk ve Belgesel Paketi, Lig TV ve Spor Extra Paketi, Ücretsiz İç Kurulum ve indirimli elektrik fiyat avantajları ile sizde ücretsiz Digitürk abonesi olma fırsatını yakalayacak ve abone olduğunuz paketler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Verilen iletişim bilgileri üzerinden sizde müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek kampanyalar hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

diledigin-yerde

 

Digitürk Elektrik Kampanyası Ücretsiz Digitürk
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git