Digitürk Eutelsat Giriş Paketi Fiyatı

Digitürk Eutelsat Giriş Paketi Fiyatı
28 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 2.047 kez okundu.
Reklam

Digitürk Eutelsat Giriş Paketi Fiyatı

Türkiye ve Dünya’da eşsiz yayınları izleyebilmeniz için 2000 yılında kurulan Digitürk ile sizlerde birçok yayınları HD kalitede izleyebilecek ve bu şekilde sizlerde zamanlarınızı HD yayınlar ile geçirebileceksiniz. Özellikle Digitürk’ün HD yayınlarını Eutelsat üzerinden izlemek isteyen arkadaşlarımız direk Digitürk Eutelsat Giriş Paketi ile aboneliklerini hemen başlatabilecek ve diğer Eutelsat paketlerinin tamamından yararlanmaya başlayabilecekler. Digitürk Eutelsat Giriş Paketi sayesinde artık sizlerde aileniz ile geçirdiğiniz zamanın kıymetini bilecek ve boş zamanlarınızı aileniz ile birlikte TV başında geçirebileceksiniz. Dilerseniz gelin hep beraber Digitürk Eutelsat Giriş Paketi fiyat ve taahhüt bilgilerini öğrenelim ve abonelik işlemlerimizi hemen başlatalım.

Digitürk Eutelsat Giriş Paketi Fiyatı

Digitürk Eutelsat Giriş Paketi Fiyatı, taahhüt ve kurulum bilgileri

Digitürk Eutelsat Giriş Paketi İçerik Fiyat Taahhüt Bilgileri

Digitürk Eutelsat Giriş Paketi sayesinde artık sizlerde evinizde en iyi ulusal kanalları, haber kanallarını, film kanallarını, eğlence ve yaşam kanallarını, çocuk kanallarını, belgesel kanallarını, spor kanallarını, müzik ve radyo kanallarını HD olarak Eutelsat uydusu üzerinden izleyebilecek ve bu şekilde sizlerde ailemizin parçası olarak yaşantınıza renk katabileceksiniz. Digitürk Eutelsat Giriş Paketine abone olmak için 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 ay boyunca aylık sadece 21,99 TL ile aboneliğinizi hemen başlatabileceksiniz.

digiturk-eutelsat

Kurulum:

İç Kurulum

Digitürk Eutelsat Giriş Paketine abone olan tüm arkadaşlarımızı iç kurulumları ücretsiz olarak aynı gün içerisinde yapılacaktır. Kurulum sırasında gerekli olan tüm uydu, kablo ve diğer iç kurulum malzemeleri ücretsiz olarak verilecektir. Paketten yararlanan arkadaşlarımız Aktivasyon ücreti olarak da herhangi ek ücret ödemeyecekler.

Dış Kurulum

Dış kurulumlar ise 60’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 50 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir; 90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 6 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 60 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir.

Digitürk Eutelsat Giriş Paketi abonelik almak için sitemizin üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimiz üzerinden hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz iletişim bilgilerinizi bizlere göndererekde sizlere ulaşmamızı sağlayabilir ve bu şekilde ailemizin birer parçası olarak yaşantınıza renk katabilirsiniz.

Digitürk Eutelsat Giriş Paketi Fiyatı
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git