Digitürk Eutelsat Lig TV Şampiyonlar Paketi

Digitürk Eutelsat Lig TV Şampiyonlar Paketi
23 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.585 kez okundu.
Reklam

Digitürk Lig TV Şampiyonlar Paketi Kampanyası

Digitürk Lig TV Şampiyonlar Paketi ile artık stadyum keyfini evinize taşıyacak ve kaliteli içeriklerin farkını göreceksiniz. Sunduğumuz kampanya kapsamında Eutelsat uydusu üzerinden izlemek istediğiniz tüm yayınları kaliteli bir şekilde izleyebileceksiniz. Sunulan Lig TV Paketleri ile gerek fanatiği olduğunuz takımın maçlarını gerekse izlemek istediğiniz lig maçlarını HD kalite ile takip edebileceksiniz. Digitürk Lig TV Şampiyonlar Paketi kapsamında sizde oldukça uygun fiyatlar üzerinden izlemek istediğiniz spor yayınlarını izleyebileceksiniz. Spor yayınlarının yanı sıra yüzlerce ulusal HD kanal ile gündemi takip edebilecek ve yerli en kaliteli içerikleri izleyebileceksiniz. Giriş Paketi ve Şampiyonlar Paketine ilk 3 ay indirimli bir şekilde 39.99 TL ödeyerek sahip olabileceksiniz. Sonraki aylarda ise 76.99 TL’ye dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.

digiturk-lig-tv-sampiyonlar-paketi-kampanyasi-fiyati

Bu Kampanyada Neler Var?

  • Lig TV Dilediğin Yerde Seninle: Dilediğin zaman uygulaması sayesinde her nerede olursanız olun izlemek istediğiniz maçları canlı bir şekilde kaçırmadan izleyebileceksiniz.
  • Spor Toto Süper Lig: Spor Toto heyecanı ile yıldızlarla dolu 18 takımın maçlarını kaliteli bir şekilde izleyecek ve izlerken eğleneceksiniz.
  • Spor Extra Paketi: Sunulan Spor Extra Paketi ile İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, İtalya Serie A, Fransa Ligue 1 gibi lig maçlarını keyfinizce izleme imkanı sizleri bekliyor.
  • Yetişkin Paketi Hediye: Hediye olarak sunulan Yetişkin Paketi ile Playboy ve Blue Hustler gibi kanalları gece saat 00:00 itibari ile izleyebileceksiniz.

lig-tv-sampiyonlar-paketi-hediye

Sunulan Lig TV Şampiyonlar Paketi ile şampiyon olmuş olan 5 takımın heyecan dolu maçlarını dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz. Abone olduğunuz paket kapsamında bir çok hediye sizi bekliyor olacak. Mobil Lig TV ve ücretsiz kurulum gibi hediyeler ile ekstra ücret ödeme derdi olmadan sizde en kaliteli yayınların tadını çıkartabilirsiniz.

Kampanya Kurulum Bilgileri

Kurulum: Kampanya kapsamında Giriş ve Lig TV Paketlerine 12 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir. 12 ay taahhüt ile aboneliğiniz boyunca yayınları kesintisiz ve sorunsuz izleyecek böylece hiç bir yayını kaçırmayacaksınız. Kurulum için eğer binada merkezi sistem var ise merkezi sistem üzerinden bağlantı gerçekleşir ve çanak kurulumu yapılmaz. Ancak merkezi sistem yok ise çanak ile kurulum gerçekleşmesi gerekir. Çanak ile kurulum bedeli kurulum sırasında yetkili servis ekiplerine ödenir veya 12 ay taahhüt ile Digitürk’e ödenebilir. Ücretsiz kurulumda belediye merkezinin dışında yer alan kurulumlar için yol bedeli yetkili servis ekiplerince talep edilmektedir.

diledigin-zaman

Digitürk Eutelsat Lig TV Şampiyonlar Paketi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git