Digitürk Eutelsat Şampiyon Anadolu Paketi

Digitürk Eutelsat Şampiyon Anadolu Paketi
6 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.354 kez okundu.
Reklam

Digitürk Eutelsat Şampiyon Anadolu Paketi

Digitürk Lig TV Paketleri ile artık maç keyfi evinize geliyor. Dışarıda o pahalı mekanlarda maç izlemek istemiyorsanız ve maç keyfini evinizde yaşamak istiyorsanız Digitürk Lig TV Paketlerine bir göz atmanızı tavsiye edebiliriz. Sunulan kampanyalar kapsamında sizlerde Şampiyon Anadolu Paketi ile izlemek istediğiniz spor yayınlarını dilediğiniz gibi izleyerek dışarıda pahalı mekanlarda maç izlemeye son verebilir ve maçlara bilet arama derdini bırakabilirsiniz. Sunulan kampanya kapsamında bayimizin üzerinden üyelik işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirerek eski TV yayınları ile vedalaşabilir ve en seçkin yayınları abone olduğunuz paketler kapsamında izleyebilirsiniz.

ligtv-eutelsat-sampiyon-anadolu-taraftar-paketi

Digitürk Şampiyon Anadolu Paketi İçeriği

Kampanya kapsamında abone olduğunuz paketler ile Bursaspor ve Trabzonspor takımlarından bir tanesinin tüm maçlarını dilediğiniz gibi izleyebilir ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Sunulan kampanya kapsamında, bir maç izlemek için pahalı mekanlara dünyanın parasını ödemek yerine tüm maçları aylık ücretler karşılığında oldukça uygun fiyatlar üzerinden izleyebilirsiniz. Abone olduğunuz paket ile sadece spor yayınlarını değil de bir çok ek paketi sayesinde filmleri, dizileri, belgeselleri ve daha bir çok kanalı HD kalite ile izleyebileceksiniz. Bununla birlikte yüzlerce yerel ve ulusal kanalı da paket dahilinde olmak üzere ek bir ücret ödemeden izleyebileceksiniz.

Kampanya kapsamında sizler de Şampiyonlar Anadolu Paketi abonesi olabilir ve 12 ay taahhüt ile sunulan yayınları Giriş Paketi ile birlikte ayda sadece 51.99 TL ödeyerek dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz. Giriş Paketi sayesinde spor yayınlarının beraberinde bir çok etkileyici yayını ek bir ücret ödemeden izleyebileceksiniz.

Digitürk Eutelsat Şampiyon Anadolu Paketi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git