Digitürk Eutelsat Şampiyonlar Paketi

Digitürk Eutelsat Şampiyonlar Paketi
4 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.382 kez okundu.
Reklam

Digitürk Eutelsat Şampiyonlar Paketi

Digitürk sayesinde artık süper ligin unutulmaz karşılaşmalarını evinizde aileniz ile birlikte izleyebilir ve bu şekilde sizlerde dışarıda bir maç için onlarca lira vermek zorunda kalmazsınız. Biliyoruz ki özellikle Türkiye, ateşli futbol izleyicilerinin olduğu ve futbola herzaman duygusal yaklaşan bir toplum olma özelliği göstermektedir. Özellikle ailesi ile birlikte futbol yayınlarını izlemek isteyen arkadaşlarımız için Digitürk, süper lig yayın haklarını almıştır. Özellikle süper ligin 5 büyük takımı olan Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor ve Bursaspor takımlarının maçlarını izlemeniz için şampiyonlar paketini hizmete sokmuştur. Bu takımların maçlarını Eutelsat uydusu üzerinden HD olarak izlemek isteyen arkadaşlarımız direk Digitürk Eutelsat Şampiyonlar Paketi ile abonelik işlemlerini başlatabilirler. Dilerseniz gelin hep beraber Digitürk Eutelsat Şampiyonlar Paketi hakkında bilgi almaya başlayalım.

Digitürk Eutelsat Şampiyonlar Paketi

Digitürk Eutelsat Şampiyonlar Paketi

Digitürk Eutelsat Şampiyonlar Paketi İçeriği

Digitürk Eutelsat Şampiyonlar Paketi aboneliği alarak sizlerde az öncede belirttiğimiz süper ligin 5 büyük takımın maçlarını izleyebilirsiniz. Digitürk Eutelsat Şampiyonlar Paketi aboneliği almak için 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 ay taahhüt boyunca aylık sadece 55 TL ödeyerek aboneliğinizi hemen başlatabilir ve Digitürk ailemizin birer parçası olarak odanızı bir nevi mini stadyuma çevirebilirsiniz. Digitürk Eutelsat Şampiyonlar Paketi sayesinde artık maç zamanları tüm aile bir odada toplanacak ve süper ligin heyecan dolu maçlarını izleyebilecekler. Digitürk Eutelsat Şampiyonlar Paketinden taahhütsüz yararlanmak için aylık sadece 65 TL ödeyerek abonelik işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz.

Digitürk Eutelsat Şampiyonlar Paketi Kurulum

Digitürk Eutelsat Şampiyonlar Paketi aboneliği aldığınız gün içerisinde ücretsiz kurulum hizmetinden de yararlanabileceksiniz. Digitürk Eutelsat Şampiyonlar Paketi kapsamında tüm uydu ve kart ekipmanları sizlere ücretsiz olarak verilecektir. Digitürk Eutelsat Şampiyonlar Paketi taahhüt doldurmadan iptal eden arkadaşlarımız, o zamana kadar adına indirilmiş tutarları ödemek zorundadırlar.

Digitürk Eutelsat Şampiyonlar Paketi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git