Digitürk Eutelsat Taraftar Paketi

Digitürk Eutelsat Taraftar Paketi
5 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.399 kez okundu.
Reklam

Digitürk Eutelsat Taraftar Paketi

Artık sizlerde Televizyon izlediğiniz odayı Digitürk’ün HD yayınları ile süsleyecek ve bu şekilde zamanlarınızı en iyi şekilde geçirebileceksiniz. Digitürk aboneliği almak için sizlerde direk Eutelsat paketlerden yararlanabilir ve HD yayınları eutelsat uydusu üzerinden izlemeye hemen başlayabilirsiniz. Digitürk, sizlerin süper lig yayınlarını izlemek istediğini bildiği için süper ligin yayın haklarını da almış ve bu şekilde sizlerde zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmeye başlamışsınızdır. Digitürk eutelsat paketleri içerisinde yer alan Digitürk Eutelsat Taraftar Paketi ile sizlerde aboneliğinizi hemen alabilir ve bu şekilde zamanınızı en iyi şekilde geçirebilirsiniz. Digitürk Eutelsat Taraftar Paketi sayesinde artık süper ligin izlemediğiniz takımları için ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız. Dilerseniz gelin hep beraber Digitürk Eutelsat Taraftar Paketi hakkında bilgi alalım ve hizmetlerden yararlanmaya başlayalım.

Digitürk Eutelsat Taraftar Paketi

Digitürk Eutelsat Taraftar Paketi

Digitürk Eutelsat Taraftar Paketi İçeriği

Digitürk Eutelsat Taraftar Paketi aboneliği alan tüm arkadaşlarımız, süper ligin 3 büyük istanbul takımları olan Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe takımlarının maçlarını izleyebilir ve bu şekilde sizlerde zamanınızı en iyi şekilde geçirebilirsiniz. Digitürk Eutelsat Taraftar Paketi aboneliği almak için sizlerde direk Digitürk 12 ay taahhüt vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 ay taahhüt için aylık sadece 47 TL ödeyerek aboneliğinizi hemen başlatabilir ve bu şekilde sizlerde ailemizin parçası olarak yaşantınıza renk katabilirsiniz. Digitürk, sizler için taahhütsüz üyeliğini de hizmete sokmuştur. Taahhütsüz üyelik için aylık sadece 57 TL ödeyerek aboneliğinizi hemen başlatabilirsiniz.

Digitürk Eutelsat Taraftar Paketi aboneliği alan tüm arkadaşlarımız aynı gün kurulum hizmetinden de yararlanabileceksiniz. Digitürk kurulumunuzda gerekli olan tüm ekipmanlar ücretsiz olarak sizlere verilmektedir.

Digitürk Eutelsat Taraftar Paketi
1 vote, 1.00 avg. rating (55% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git