Digiturk Farkını Hissedin

Digiturk Farkını Hissedin
24 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 1.556 kez okundu.
Reklam

Digiturk sizlere özel kampanya seçenekleri ve uygun ödeme koşullarıyla hizmetlerine devam etmektedir. Bunlara verebilecek en güzel örneklerden bir tanesi her biri birbirinden farklı türlerde olan yayın hizmetleriyle sizlere hitap etmektedir. Yedisinden yetmişine kadar her bireyi memnun edecek kanal yayınlarıyla farklılıklar yaratan Digiturk, sizlere sağlamış olduğu yayın kalitesinde ki farklılıklarla da ayrıcalıklı olmanızı sağlamaktadır.

Digiturk paketleri arasında yer alan Lig tv paketine şimdi geçen aboneler 29,99 TL üzerinden geçiş yapabilecek ve yanında yetişkin kanallarını da 1 ay boyunca ücretsiz olarak izleme imkanından yararlanmış olacak. Ayrıca 1 yıl boyunca tüm HD kanalları da hediye olarak abonelerine sunan Digiturk, verdiği ve sağlamış olduğu hizmetlerle abonelerini sevindirmeye devam etmektedir.

Sizlerde hemen Digiturk abonelik işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız sitemiz üzerinde yer alan çağrı destek hatlarından bir tanesini arayabilir, iletişime geçmeniz sonrasında da verdiğiniz bilgiler doğrultusunca size en yakın Digiturk bayisinin yönlendirilmesini sağlayabiliriz. Bu sayede hem hızlı abonelik işlemlerinizi gerçekleştirmiş olursunuz, hem de Digiturklü olmanın keyfini yaşamaya en kısa süre içerisinde başlamış olursunuz.

Digiturk Farkını Hissedin
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git