Digitürk Faturası Nasıl Nerelerden Ödenir?

Digitürk Faturası Nasıl Nerelerden Ödenir?
8 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.198 kez okundu.
Reklam

Digitürk Faturası Nereden Nasıl Ödenebilir?

Digitürk Fatura Ödeme İşlemlerinizi sizde Digitürk yetkili bayilere giderek müşteri temsilcileri ile kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte bankalardan da Digitürk Fatura Ödeme işleminizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca Digitürk’ün sağlamış olduğu eşsiz kolaylıklar ile Digitürk müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek kredi kartınız ile otomatik ödeme talimatı verebilir ve her ay faturaların düzenli olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz.

digiturk-fatura-odeme

Bankalardan: Aşağıdaki tabloda, 10 haneli üye numaranızla birlikte giriş yaparak fatura ödemenizi kolay bir şekilde anlaşmalı bankalarımızı ve ödeme yöntemlerini görebilirsiniz.

Digiturk Müşteri Hizmetleri: Dilediğiniz zaman Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak sesli yanıt sistemimizin yardımıyla kredi kartı fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

HATIRLATMA: Bankalardan yapılan ödemelerin sisteme yansıması minimum 1 iş günü sürmektedir. Ödemenizin anında sisteme geçmesi için Digiturk Müşteri Hizmetlerini (0212 473 73 73) ya da “Online İşlemler”i tercih edebilirsiniz.

Digitürk Faturası Nasıl Nerelerden Ödenir?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git