Digiturk Faturasız Üyelik Şartları

Digiturk Faturasız Üyelik Şartları
30 Mart 2017 tarihinde eklendi, 792 kez okundu.
Reklam

Digiturk Aylık Aylık Faturasız Üyelik Koşulları

Her ay fatura ödeme derdini ortadan kaldırarak izlemek istediğiniz içerikleri dilediğiniz gibi satın alabilir ve HD kalite ile içeriklerin tadını doyasıya çıkartabilirsiniz. Sunulan kampanyalar kapsamında taahhüt ve üyelik olmadan fanatiği olduğunuz takımların maçlarından en sevilen filmlere kadar bir çok içeriği üye olmadan da izleyebileceksiniz. Digiturk Faturasız Üyelik hakkında merak edilen bir çok detayı bulabilir ve sorularınızın yanıtı verilen bilgiler arasında bulabilirsiniz.

Merak Edilenler

  • Digiturk uyumlu Next uydu alıcısını nereden alabilirim?: Digiturk uyumlu Next uydu alıcısını (NX41010HD) Next & NextStar bayilerinden veya teknoloji marketlerden 169 TL’ye* satın alabilirsiniz.

  • Aylık Faturasız Digiturk yayınlarını hangi uydu üzerinden izlerim?: Aylık Faturasız Digiturk yayınlarını Turksat uydusu üzerinden izleyebilirsiniz.

  • Paketleri nasıl satın alabilirim?: Dilediğiniz paketi Digiturk Online İşlemler’e giriş yaparak, 3555’e SMS göndererek veya Digiturk Müşteri Hizmetleri’ni (0212 473 73 73) arayarak satın alabilirsiniz.

  • Kalan TL bakiyemi nasıl öğrenebilirim?: Digiturk Online İşlemler’e giriş yaparak veya KALAN TL yazıp 3555’e SMS göndererek kalan TL miktarınızı öğrenebilirsiniz.

  • Bakiyeme yüklediğim TL’ler iade edilir mi?: Bakiyenize yüklediğiniz TL’ler sadece fesih durumunda iade edilir. Hediye TL’ler iade edilmez.

  • Satın aldığım paketi iade edebilir miyim?: Satın alınan paketin geçerlilik süresi içerisinde iade yapılamaz. İleri tarihli alınan bir paket için iade istendiğinde, süresi dolan hediye TL’ler iade miktarından düşülür.

  • Kampanya ne zamana kadar geçerlidir?: Kampanya 30.04.2017 tarihine kadar geçerlidir.

Digiturk Faturasız Üyelik Şartları
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git