Digitürk Film Paketi İle HD Yayınlar

Digitürk Film Paketi İle HD Yayınlar
5 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.135 kez okundu.
Reklam

Digitürk Film Paketleri İle HD Yayın Hediye

Digitürk’ün birbirinden güzel kampanyaları ile sizde evinize renk katabilir ve izlemek istediğiniz yayınları HD kalite ile keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz. Sunulan kampanya kapsamında 12 taahhüt ile film paketi abonesi olan tüm kullanıcılarımıza tam 1 yıl boyunca tüm yayınları HD servisi ile ücretsiz olarak sunulacaktır. Abone olduğunuz paket ile sinemaya gitmenize gerek kalmadan henüz yeni çıkmış filmleri sinema gösteriminin hemen ardından Digitürk ile evinizde keyifli bir şekilde izleyecek ve izlediğiniz içerikler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Siz değerli müşterilere bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde üyelik işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

digiturk-film-paketleri

 

Film Paketinde Neler Var? İçeriği Nedir?

  • Her ay 1000 adet film: Kampanya kapsamında her ay binlerce film ile sizde sıkılmayacak ve istediğinizi izleyeceksiniz.
  • Doyasıya film keyfi: Doyasıya film keyfi moviemax kanallarında sizler ile!
  • 4 ekrandan izleme özelliği: Filmleri; cepten, tabletten, TV’den ve bilgisayardan keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz.
  • Türkçe dublaj seçenekleri: Tüm filmleri Türkçe dublaj veya alt yazı seçenekleri ile keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz.

digiturk-film-kanallari

Detaylar

Kampanya 12 ay taahhütle Giriş+Film+HD Paketini kapsar. Giriş+Film+HD paketi ilk 3 ay ayda 19,99 TL, kalan aylar aylık 39,99TL’dir. Kampanyada aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; dış kurulum gereken durumlarda hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 50 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir.

Digitürk Film Paketi İle HD Yayınlar
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git