Digiturk Film Paketi Kredi Kartı Kampanyası

Digiturk Film Paketi Kredi Kartı Kampanyası
19 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 906 kez okundu.
Reklam

Digiturk Film Paketi Kredi Kartı İndirimi

Digiturk Film Paketi Kredi Kartı Kampanyası kapsamında film paketine kredi kartı ile abone olan kullanıcıları büyük indirimler bekliyor. Kredi Kartı Kampanyası ile Film Paketine abone olduğunuz takdirde ayda 29.99 TL yıllık peşin ödeme ile 359.88 TL’ye siz değerli müşterilere sunulmaktadır. Abone olduğunuz paket ile 1 ay Lig TV ve mobil Lig TV ücretsiz olarak sunuluyor olacak. Sunulan kampanya kapsamında abone olduğunuz paket ile en sevilen içerikleri HD kalite ile izleyerek sinema keyfini evinize taşıyacaksınız. Bayimizin üzerinden verilen hizmetler ile müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek kampanya hakkında detaylı bilgilere erişebilir ve üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Film Paketinde Neler Var?

  • Her ay 1000 adet film: Kampanya kapsamında her ay binlerce film ile sizde sıkılmayacak ve istediğinizi izleyeceksiniz.

  • Doyasıya film keyfi: Doyasıya film keyfi moviemax kanallarında sizler ile!

  • 4 ekrandan izleme özelliği: Filmleri; cepten, tabletten, TV’den ve bilgisayardan keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz.

  • Türkçe dublaj seçenekleri: Tüm filmleri Türkçe dublaj veya alt yazı seçenekleri ile keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz.

Kampanya Bilgileri

Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir. Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 12 ay kullanım sözlü Giriş+Film+HD paketleri bedelleridir. Belirtilen toplam bedeller tek çekim olarak veya Garanti, Yapı Kredi, HSBC, QNB Finansbank, İş Bankası kredi kartlarıyla 12 taksitli olarak ödenebilir. Kampanyada aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; 80’lik-90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 10 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 95 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir.

Digiturk Film Paketi Kredi Kartı Kampanyası
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git