Digitürk Film ve Belgesel Paketi

Digitürk Film ve Belgesel Paketi
17 Mart 2016 tarihinde eklendi, 2.070 kez okundu.
Reklam

Digitürk Film ve Belgesel Paketi Kampanyası

Digitürk Film ve Belgesel Paketi ile artık eğlenceyi ikiye katlayacak ve ekran başında daha eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Sunulan kampanya kapsamında Digitürk Film ve Belgesel Paketine oldukça uygun fiyatlar üzerinden abone olurken  ekran başında keyifli dakikalar da geçireceksiniz. Sunulan kampanya ile en kaliteli filmleri izlerken yüzlerce ulusal kanal sayesinde de gündemi takip edebileceksiniz. Abone olduğunuz paket ile en seçkin filmleri izlerken beraberinde Belgesel Paketinde bulunan içerikler ile doğayı ve hayvanlar alemini tanıma fırsatı bulabileceksiniz. Sunulan fırsatlar ile Digitürk Film Paketi 18.00 TL’ye Belgesel Paketi ise ayda sadece 5.00 TL’ye siz değerli üyelere sunuluyor olacak. Bununla birlikte Giriş Paketi sayesinde de ulusal kanallar ile gündemi takip edebileceksiniz.

digiturk-film-ve-belgesel-paketi

Digitürk Film Paketi İçeriği

  • Her ay 1000 film: Sunulan her ay binlerce film sayesinde asla sıkılmayacak ve en kaliteli içerikleri abone olduğunuz paket sayesinde izleyebileceksiniz.
  • Dublaj seçenekleri: Dublaj seçenekleri sayesinde filmleri ve içerikleri orjinal dil seçenekleri ile veya dublajlı bir şekilde izleyebilirsiniz.
  • 4 ekrandan izleme özelliği: Yayınları cepten, TV’den, tabletten ve bilgisayardan izlemenin keyfini çıkartabilirsiniz.
  • İlk ay Lig TV hediye: İlk ay Lig TV Hediyesi ile izlemek istediğiniz spor yayınlarını izleyecek ve hediye Lig TV’nin tadını çıkartabileceksiniz.

Digitürk Belgesel Paketi

10 adet belgesel kanalı sayesinde vahşi yaşamın ve doğanın ev sahipleri ile dünyayı ve hayvanlar alemini keşfedin. Sunulan pakete Film paketi eşliğinde ayda ek olarak sadece 5 TL ödeyecek ve en kaliteli yayınların keyfini Belgesel Paketi ile çıkartabileceksiniz. Kaliteli yayınların tek adresi Digitürk ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

digiturk-belgesel-paketi-kanallari

Kampanya Bilgileri

Kurulum: Kampanya kapsamında eğer binada Digitürk Merkezi Sistem var ise çanaksız bir şekilde merkezi sistem üzerinden bağlantı gerçekleşir. Eğer merkezi sistem binada yok ise çanaklı dış kurulum gerçekleşmesi gerekmektedir. Çanaklı dış kurulumlar da talebe göre fiyatlandırmalar değişmektedir. Kurulum ücretini ister o an yetkili servis ekiplerine ödeyebilir veya taksitle fatura şeklinde Digitürk’e ödeyebilirsiniz. Kurulum da belediye merkezinin dışında yer alan kurulumlar için yol bedeli yetkili servis ekiplerince talep edilebilir.

Uydu Alıcısı: Digiütürk’e bu yeni üyelikte uydu alıcısı ücretsiz olarak tarafınız sunulmaktadır. Verilen uydu alıcısı üyeliğiniz süresi boyunca garanti kapsamı altında olup herhangi bir arıza durumunda yetkili servis ekiplerince hemen yenisi ile değiştirilmektedir.

diledigin-yerde

Digitürk Film ve Belgesel Paketi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git