Digitürk Film ve Dizi Paketi Fiyatı

Digitürk Film ve Dizi Paketi Fiyatı
26 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.421 kez okundu.
Reklam

Digitürk Film ve Dizi Paketi Kampanyası

Digitürk Film ve Dizi Paketi Kampanyası ile artık eğlenceyi ikisi bir arada yaşayabileceksiniz. Sunulan muhteşem kampanya kapsamında sizde artık Digitürk Film ve Dizi Paketi ile eski yayınlara veda edecek ve abone olduğunuz paket ile en kaliteli yayınları oldukça uygun fiyatlar üzerinden izleyebilirsiniz. Digitürk Film ve Dizi Paketi Fiyatı oldukça uygun olması ile birlikte en kaliteli içerikler ile size sunuluyor. Sunulan pakete ayda 19.99  TL ödeyerek sahip olurken içerikleri HD kalite ile izlemenin tadını çıkartabilirsiniz. Üyelik işlemlerinizi tamamlayarak aynı gün içinde kurulum hizmetlerinden yararlanabilir ve yayınları kaliteli bir şekilde izlemeye başlayabilirsiniz.

digiturk-film-ve-dizi-paketi-kampanyasi

Digitürk Film ve Dizi Paketi İçeriği

  • Her ay 1000’e yakın film: Digitürk Film ve Dizi Paketi ile her ay binlerce sinema filmini keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz.
  • Ayda 80 dizi 800 bölüm: Her ay 80 dizi 800 bölümlük bir dizi kuşağı ile yerli ve yabancı olmak üzere en kaliteli diziler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.
  • Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleri: Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleri ile yayınları artık dublajlı veya alt yazılı bir şekilde izleyebileceksiniz.
  • Dilediğin zaman ve dilediğin yerde uygulamaları: Dilediğin zaman dilediğin yerde uygulamaları ile her nerede olursanız olun yayınları cep telefonunuzdan veya tabletten İnternet bağlantınız olduğu sürece izleyebileceksiniz.

Digitürk Film ve Dizi Paketi Hediyeleri

  • İlk ay Lig TV Spor Extra Paketi hediye: Lig TV hediyesi ile izlemek istediğiniz spor yayınlarını keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz.
  • İlk ay yetişkin paketi hediye: Hediye olarak sunulan yetişkin paketi sayesinde Blue Hustler ve Playboy gibi kanallar sizlere sunuluyor olacak.
  • İç kurulum ve aktivasyon ücretsiz olarak sunuluyor.
  • 12 ay HD keyfi: HD yayın keyfi ile içerikleri daha net bir görüntü kalitesinde izleyebileceksiniz.

Kampanya Bilgileri

Giriş+Dizi+Film Paketi siz değerli üyelere ilk 3 ay indirimli fiyatı ile 19.99 TL olarak sunulacak. Kalan indirimsiz dönemde ise yayınları 57.99 TL’ye dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz. İç kurulum ve aktivasyon ücretsiz olarak sunulan kampanya kapsamında sizde hiç bir kurulum ücreti ödemeden yayınları izleyebileceksiniz.

Digitürk Film ve Dizi Paketi Fiyatı
1 vote, 5.00 avg. rating (95% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git