Digitürk Film Ve Spor Paketi Kampanyası

Digitürk Film Ve Spor Paketi Kampanyası
8 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 2.153 kez okundu.
Reklam

Film Ve Spor Paketi Kampanyası

Digitürk Film ve Spor Paketi Kampanyası ile sizde her zaman istediğiniz kaliteye ile evinizde Digitürk ve Lig TV yayınlarını dilediğiniz gibi izleyeceksiniz. Digitürk Film ve Spor Paketi İçeriği ile sizde ekran başında olduğundan daha eğlenceli dakikalar geçirebilir ve en çok izlenen filmleri, Her ay 1000’in üzerinde filmi dublajlı veya orjinal dil seçenekleri ile dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Bununla birlikte Digitürk Film ve Spor Paketi Kanalları sayesinde film kanalları, spor kanalları ve yüzlerce ulusal kanalı HD görüntü kalitesi ile takip edebileceksiniz. Digitürk Film ve Spor Paketi Fiyatı ile oldukça uygun olup her kullanıcının bütçesine ve zevkine hitaben tasarlanmıştır. Sunulan bu muhteşem Digitürk ve Lig TV Kampanyası kapsamında yer alan harika paket ile Digitürk abonesi olabilirsiniz.

digiturk-film-ve-spor-paketi

 

Digitürk, siz değerli arkadaşlarımız için yine en iyi kampanyaları ile karşınıza çıkmaya devam ediyor. Siz değerli arkadaşlarımız için dur durak bilmeden kampanyaları karşınıza çıkaran Digitürk ile sizlerde abonelik işlemlerinizi hemen başlatabilir ve ailemizin birer parçası olarak yaşantınıza en iyi şekilde devam edebilirsiniz. Digitürk, sizlerin en iyi filmleri izlemek için onlarca liranızı verdiğinizi ve spor yayınlarını da izlemeniz için boşa masraf yapmanız gerektiğini bildiği için yeni kampanyası olan Film Ve Spor Paketi Kampanyasını da hizmete sokmuş bulunuyor. Dilerseniz gelin hep beraber Digitürk Film Ve Spor Paketi Kampanyası hakkında detaylı bilgileri almaya başlayalım ve bu şekilde sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanmaya başlayalım.

Digitürk Film ve Spor Paketi İçerikleri

Film Ve Spor Paketi Kampanyası kapsamında sizlerde giriş paketi kanallarını, film paketi kanallarını ve seçeceğiniz lig tv paketlerinden birinin maçlarını izlemeye hemen başlayabileceksiniz. Kampanya kapsamında siz değerli arkadaşlarımız, 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 ay taahhütün ilk 4 ayı %50 indirimle evinize gelecektir. Kampanya kapsamında siz değerli arkadaşlarımıza İlk ay Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketleri hediye olarak verilcektir. Bu kampanya kapsamında HD paketde sizlere 12 ay boyunca ücretsiz olarak verilecektir. Bu sayede siz değerli arkadaşlarımızda belirttiğimiz paketin yayınlarını HD olarak izleyebilecekler. Dilerseniz gelin hep beraber kampanya kapsamında fiyat tablosunuda gelin hep beraber öğrenmeye başlayalım.

digiturk-film-spor-paketi

Digitürk Film ve Spor Paketleri

  • Giriş + Süper Lig + Film + HD Paketi – İndirimli dönemde ilk 4 ay boyunca 48.50 TL kalan aylarda ise 96.99 TL üzerinden izleyebilirsiniz.
  • Giriş + Şampiyonlar + Film + HD Paketi – İlk 4 ay indirimli olarak 42.50 TL kalan aylarda ise 86.99 TL olarak izleyebilirsiniz

kampanya-fiyat-tablosu

Kampanyadan yararlanan tüm arkadaşlarımızın kurulumları da talep ettikleri gün içerisinde ücretsiz olarak yapılacaktır. Kurulum sırasında çanak ve uydu ekipmanlarınız da sizlere ücretsiz olarak verilecektir. Kurulum sırasında sadece 20 TL aktivasyon bedeli ödeyeceksiniz. Bunun dışında hiçbir ücret ödemeyeceksiniz. Üye olunan paket kapsamı dışındaki maçlar İzle-Öde sistemiyle ayrıca satın alınabilir. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme  hakkını saklı tutmaktadır.

 

Kampanya Detayları

Kurulum; 12 taahhüt ile kampanyaya üye olmak isteyenlere kurulum ücretsizdir. Eğer binada merkezi sistem var ise kurulum merkezi sistem üzerinden gerçekleştirilir ve çanak kurulumu yapılmaz. Ücretsiz kuruluma 20 M kablo dahildir. Kurulumlar için yol bedeli belediye merkezinin dışında ise yetkili servis ekipleri tarafından alınır.

Uydu Alıcısı; Digitürk uyumlu uydu alıcısı siz değerli üyelerin kullanımına tahsis edilir ve taahhüt süresi boyunca uydu alıcısı garanti kapsamı altındadır. Herhangi bir arıza durumunda hemen yenisi ile değiştirilir ve böylece yayın kesilmeden içerikleri izlemeye devam edebilirsiniz.

Detaylar; Kampanya dahilinde Giriş, Film ve Lig TV paketlerine 12 ay kullanım sözü verilir. Kurulum ücretsiz aktivasyon 20 TL’dir. İlk ay Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketleri hediyedir. 12 kullanım sözüyle 12 ay boyunca HD servisi ücretsizdir. Üye olunan paket kapsamı dışındaki maçlar İzle-Öde sistemiyle ayrıca satın alınabilir. Abone olduğunu paket ile filmleri ve Lig TV yayınlarını izlemeniz mümkündür.

Taahhüt Bozulur İse Ne Öderim; Taahütün sonlandığı aydan itibaren yapılan tüm indirimler tarafınıza faturalandırılır.

diledigin-yerde

Digitürk Film Ve Spor Paketi Kampanyası
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git