Digiturk Gecelik Yetişkin Paketi

Digiturk Gecelik Yetişkin Paketi
15 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 1.057 kez okundu.
Reklam

Digiturk Gecelik Yetişkin Paketi Nasıl Satın Alınır?

Digiturk Gecelik Yetişkin Paketi satın alarak yeni abonelik yerine izlemek istediğiniz içerikleri tek seferlik satın alabilirsiniz. Sağlanan kolaylıklar kapsamında izlemek istediğiniz içerikleri gecelik veya tek seferlik bir şekilde satın alarak izlemek istediğiniz içeriklerin tadını doyasıya çıkartacaksınız. Digiturk’ün üyelerine sunduğu “İzle-öde” servisi sayesinde Blue Hustler, Intimacy, Playboy ve Penthouse gibi yetişkin içerikler 207, 208, 209, 211 ve HD servisiniz aktifse 710 ile 712 numaralı kanallardan izlenebilmektedir.Yetişkin içerik satın almak için onlineislemler.digiturk.com.tr giriş yaptıktan sonra “İzle/Öde” menüsünden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kumandanızla portala giriş yaptıktan sonra Dilediğin Zaman uygulamasına ardından da “Box Office” menüsüne giriş yapınız. Karşınıza gelen filmler arasından istediğiniz filmi “Kirala” ya da “Satın Al” seçeneklerinden birini seçerek izleyebilirsiniz. “Kirala” ya da “Satın Al” işlemine onay vermeniz için PIN kodu girmeniz gerekmektedir.

PIN kodunuzu ilk kez kullanıyorsanız PIN kodunuz: “0000”dır.
PIN kodunuzu hatırlamıyorsanız onlineislemler.digiturk.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra “Destek” menüsünden “Ekipman PIN Kodu Sıfırla” işlemi üzerinden PIN kodunuzu sıfırlayabilirsiniz.

Digiturk Gecelik Yetişkin Paketi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git