Digitürk Giriş, Film,HD Paketi Kampanyası

Digitürk Giriş, Film,HD Paketi Kampanyası
8 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.417 kez okundu.
Reklam

Digitürk Giriş, Film ve HD Paketi Fiyatı

Digitürk Film Paketi Kampanyası, Sunulan kampanya kapsamında sizlerde Digitürk Film Paketi abonesi olarak ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilir ve izlemek istediğiniz içerikleri dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Digitürk Film Paketi Fiyatı açısından oldukça uygun olup film sever tüm kullanıcılara hitaben hazırlanmış bir pakettir. Siz değerli kullanıcılarda Film Paketi ile en seçkin yayınları izleyerek ekran başında olduğundan daha eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Sunulan kampanya kapsamında sizlerde bu muhteşem pakete indirimli fiyatı ile 19.99 TL ödeyerek sahip olabilir ve abone olduğunuz paket sayesinde izlemek istediğiniz içerikleri dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.

digiturk-film-paketi-kampanyasi

 

Kampanyaya Neler Dahil?

  • 10 film kanalı: 9’u HD olmak üzere 10 adet film kanalı ile en kaliteli filmleri ve yayınları izleyecek, izlerken eğleneceksiniz.
  • Her ay 1000’e yakın film: Sunulan her ay binlerce film sayesinde arasından zevkinize uygun olanları seçebilir ve izlemek istediğiniz yayınları dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.
  • Dublaj ve alt yazı seçenekleri: Çeşitli seçenekleri sayesinde yayınları Türkçe dublajlı veya alt yazılı bir şekilde izleyerek yayınların tadını çıkartabilirsiniz.
  • Size özel yayın akışı: Binlerce film arasından dilediğiniz cepten her nerede olursanız olun, İnternet bağlantısının olduğu her yerde ek bir ücret ödemeden izleyebileceksiniz.

digiturk-film

Digitürk Film Paketi Kanalları

Premier HD, Festival HD, Stars HD, Comedy HD, Family HD, Action HD, Turk HD, MGM Abone olduğunuz paket ile içerisinde yer alan size özel film kanalları ile komediden, aksiyona, fantastik yapımlardan Avrupa ve dünya sinemasının en seçkin filmleri ile izlemek istediğiniz içerikleri dilediğiniz gibi izleyebilecek ve çeşitli fırsatlar ile her zaman sağlanan kolaylıkları fark edeceksiniz.

digiturk-film-paketi-kanallari

Kampanya kapsamında Digitürk Film Paketine ilk 3 ay indirimli fiyatı ile 19.99 TL’ye kalan aylarda ise 39.99 TL ödeyerek abone olabilirsiniz. Abone olduğunuz paket ile en seçkin filmleri ve yüzlerce ulusal kanalı HD kalite ile takip edebilirsiniz. Abonelik işlemlerinizi tamamlandığı zaman yetkili servis ekiplerince Digitürk İç Kurulum ve Aktivasyon size ücretsiz olarak sunulacaktır. Kurulumların tamamlanmasının ardından yayın yetkili servis ekipleri tarafından aktif hale getirilir ve paket dahilinde yer alan kanalları keyfinizce izlemeye başlayabilirsiniz.

diledigin-yerde

Digitürk Giriş, Film,HD Paketi Kampanyası
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git