Digiturk Giriş Paketi ve 2 Keyif Paketi

Digiturk Giriş Paketi ve 2 Keyif Paketi
22 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 2.041 kez okundu.
Reklam

Digiturk, teknolojinin gelişmesiyle birlikte pek çok imkanı siz değerli müşterilerine sağlamaya devam ediyor. Artık evinizde televizyon izlerken, keyif alabilecek ve televizyon karşısında eğlenceli dakikalar geçirmenizi sağlayacak. Digitürk Giriş paketi sayesinde artık ses imkanları Digital olarak ve görüntü kalitesi farkıyla sizlere en seçkin televizyon kanallarını sadece ama sadece Digiturk sunmaktadır.

Digiturk giriş paketi ve yanında alacağınız 2 keyif paketi ilk 5 ay sadece 10,99 TL karşılığında ve sonrasında takip eden 6-12 ay arasında 24,99 TL ve devamı niteliğinde 13-24 ay arasında kullanım bedeli 31,99 TL tutar karşılığında abonelik işlemlerinizi başlatabileceksiniz. Bu giriş paketi sayesinde kanalları HD yayın kalitesiyle izlemenin yanı sıra, Digiturk HD Plus üzerinden de izleme imkanı sunmaktadır.

Ayrıca giriş paketinizin yanında alacağınız ekstra paketler üzerinde indirimlerden yararlanabilecek, alacağınız alternatif pek çok paket fırsatlarından yararlanmış olacaksınız. Çocuklarınız için çizgi filmler, aileniz le bir arada olarak izleyebileceğiniz vizyon filmlerini takip etmek için sinema paketini seçebileceksiniz. Üstelik giriş paketinin yanında alabileceğiniz 2 keyif paketi sayesinde pek çok kanalı HD olarak izleyebilme imkanının yanı sıra sizlere ilk 3 ay boyunca indirimli fiyatlar sunan Digiturk kampamyalarından yararlanma fırsatlarını da yakalamış olacaksınız.

Yapmanız gereken size en yakın digiturk şubelerine gitmek veya sitemiz üzerinde yer alan çağrı merkezi hatlarımızı arayacak başvuru işlemlerinizi online olarak ta gerçekleştirmenizi mümkün kılmaktadır.

Evinize neşe getirecek ve sıcak bir ortam olmasını sağlayan Digiturk kampanyaları, abonelerine özgü yapmış olduğu fırsatlarla hem müşterilerini memnun ediyor, hemde alternatif paket seçenekleriyle sizlerin isteğine özel paket seçeneklerini sizlere sunmuş olmaktadır.

Digiturk Giriş Paketi ve 2 Keyif Paketi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git