Digitürk Giriş ve Belgesel Paketi

Digitürk Giriş ve Belgesel Paketi
7 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 952 kez okundu.
Reklam

Digitürk Giriş ve Belgesel Paketi Kampanyası

Digitürk Giriş ve Belgesel Paketi Kampanyası ile Digitürk abonesi olarak doğal ve vahşi yaşam belgesellerini en iyi şekilde izleyeceksiniz. Bununla birlikte izlediğiniz yerel ve ulusal kanalları Digitürk farkı ile HD kalitede keyifle izleyeceksiniz. Sunulan kampanya kapsamında Digitürk Giriş ve Belgesel Paketi Fiyatı açısından oldukça uygun olması ile birlikte yediden yetmişe herkesin seveceği içeriklere sahip olarak sizlere sunulmaktadır. Ayda sadece 12 TL ödeyerek Giriş+Belgesel Paketi abonesi olacak ve en sevilen yayınların tadını doyasıya çıkartacaksınız. Sağladığımız kolaylıklar ile müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman üyelik işlemlerinizi kolay bir şekilde tamamlayabileceksiniz.

digiturk-belgesel-paketleri

Neden Almalıyım?

  • 8 belgesel kanalı: Tamamı yabancı ses kalitesinde en popüler ve kaliteli 8 belgesel kanalı ile ekran başına…
  • Her ay binlerce belgesel serisi: En çok izlenen vahşi yaşam ve doğa belgeselleri ile en sevilen yayınları keyifle takip edeceksiniz.

digiturk-belgesel-paketi-kanallari

Neler Var?

  • Net Geo Wild: Vahşi yaşam ve vahşi hayvan belgesellerini adresi Net Geo Wild.
  • Animal Planet: Hayvan aleminin dramatik anları ve çarpıcı halleri,  canlı yaşamın tüm zenginlikleri ve en sevimli hayvanların hikayeleri.
  • Discovery HD: Popüler bilim, teknoloji, tarih, en ilginç hikayeler ve en tanınmış gerçek hayat karakterlerini anlatan belgeseller.
  • History: Dünya tarihi, savaşlar, tarihsel dönüm noktaları, kısaca tarihe dair bilgilendirici her şey bu kanalda sizler ile birlikte.
Digitürk Giriş ve Belgesel Paketi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git