Digitürk HD Kanallar

Digitürk HD Kanallar
12 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.211 kez okundu.
Reklam

Digitürk HD Yayın Servisleri

Digitürk HD Kanallar ile siz değerli müşterilere abone olduğunuz içerikleri daha kaliteli bir şekilde sunuyor. Sunulan çeşitli fırsatlar ile sizde Digitürk HD Servisi sayesinde içerikleri daha kaliteli bir şekilde izleyebilir ve izlediğiniz içerikler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Sağladığımız çeşitli fırsatlar ile Digitürk HD Kampanyasından tüm üyeler en iyi şekilde yararlanabilecekler. 47 HD Kanal olmak üzere en sevdiğiniz programları, dizileri, filmleri ve spor yayınlarını 5 kat daha net görüntü kalitesi ile izleyebileceksiniz.

digiturk-hd-kanallar-hd-servisi

Digitürk HD’de Neler Var?

  • SPOR: Spor Toto Süper Lig heyecanı ile Avrupa ligindeki kıran kırana maçları daha kaliteli bir şekilde izleyebilecek ve izlediğiniz içerikler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Turkish Airlines Euroleague ve Premier Lig maçlarını HD kalite ile izleme imkanı sizleri bekliyor.
  • FİLM: 9’u HD olmak üzere en seçkin film kanalları sizleri bekliyor. Yerli ve yabancı filmlerin Türkiye’deki ilk gösterimlerini, Oscarlı başyapıtları ve her ay ortalama 100 yeni filmi HD görüntü ve ses kalitesinde izleyebilirsiniz. En seçkin film kanalları ile ekran başında oldukça eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.
  • DİZİ: En sevdiğiniz dizileri HD kalite ile izleyin! En sevdiğiniz yerli dizileri, yabancı dizileri HD görüntü ve ses kalitesi ile 5 kat daha net bir şekilde izleyebileceksiniz.
  • BELGESEL: Her ay binlerce belgesel serisi! Vahşi yaşam belgeselleri, doğa belgeselleri, popüler bilim ve teknoloji belgesel serileri ile doğal yaşam ve vahşi yaşamı keşfedin!
Digitürk HD Kanallar
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git