Digitürk Home TV’de 2 Yeni Program Yayında

Digitürk Home TV’de 2 Yeni Program Yayında
13 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 2.043 kez okundu.
Reklam

Digitürk Home TV’de 2 Yeni Program Yayında

Digitürk Home TV izleyicileri merhaba. Home TV kanalı siz değerli izleyicileri için birbirinden güzel 2 yeni programı yayın hayatına soktu. Artık home TV izleyerek daha fazla yemek yapma bilgisine sahip olabilecek ve yemekleriniz ile sevdiklerinizin başını döndüreceksiniz. Home TV artık hem eğlendirirken hemde öğretecek. Nasıl mı olacak. Digitürk Home TV kanalımızı izleyin öğrenin.

Türkiye’nin ilk yemek, dekorasyon ve yaşam kanalı Home TV’de iki yeni program başlıyor. Avustralyalı şef Lyndey Milan’ın oğlu Blair ile birlikte Yunan mutfağını keşfetmek için yola çıktığı yeni programı ‘Lyndey ve Blair ile Yunan Mutfağı’ 19 Ağustos Salı gününden itibaren her Salı ve Perşembe Home TV’de ekrana gelecek. Ünlü yoga eğitmeni Sadie Nardini ise Home TV izleyicilerinin ruhları ve vücutları için faydalı yoga teknikleri öğreteceği programı ‘Yoga Saati’ 20 Ağustos Çarşamba gününden itibaren hafta içi her gün Home TV’de.
Komşuya lezzet turu
Home TV’de Ağustos ayında seyahat ve yemeği buluşturan programlar ekrana gelmeye devam ediyor. Avustralya’da hazırladığı yemek programları ve yeme içme sektöründeki varlığı ile tanınan Lyndey Milan, sadece kendi ülkesinin değil, farklı ülkelerinin de mutfaklarına ilgi duyuyor. Milan, seyahat ve yemeği buluşturduğu programı ‘Lyndey ve Blair ile Yunan Mutfağı’nda, oğlu Blair ile Yunanistan kıyılarında dolaşıyor. ‘Lyndey ve Blair ile Yunan Mutfağı’ 19 Ağustos Salı gününden itibaren her Salı ve Perşembe günleri 11.00, 15.00 ve 22.00’de Home TV’de yayınlanacak.
Sağlıklı ve dinamik bir yaşam
Sağlıklı yaşam tutkusu ve yüksek enerjisiyle Sadie Nardini yogaya yepyeni bir soluk getiriyor. Yoganın hayatı üzerindeki olumlu etkisini çevresiyle de paylaşmaya karar veren Nardini, yoga stüdyosunda verdiği dersler, televizyon programı ve kitapları aracılığıyla bu kültürü mümkün olduğunca çok insana ulaştırıyor. ‘Yoga Saati’ adlı yeni programında Sadie Nardini’nin gösterdiği teknikler, yogayı hayatına almak isteyenlerin günlük yaşamının ayrılmaz bir parçası haline gelmesi için yol gösterecek. ‘Yoga Saati’ 20 Ağustos Çarşamba gününden itibaren hafta içi her gün 08.00’de Home TV’de.
digiturk-home-tv-de-2-yeni-program-yayinda
Digitürk Home TV’de 2 Yeni Program Yayında
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git