Digitürk Home TV’de Anthony Bourdain Devri Resmen Başladı

Digitürk Home TV’de Anthony Bourdain Devri Resmen Başladı
14 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.587 kez okundu.
Reklam

Digitürk Home TV’de Anthony Bourdain Devri Resmen Başladı

Digitürk siz değerli izleyenlerine birbirinden güzel yayınları ekranları başınızda izlemenize olanak sağlayan programları yayınlamaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere home Tv bildiğiniz üzere bir yemek kanalıdır. Home Tv sizlerin karşısına Anthony Bourdain’le çıkmaktadır.

Türkiye’nin ilk yemek, dekorasyon ve yaşam kanalı Home TV’de yepyeni bir program başlıyor. Dünyanın belli başlı noktalarını gezerek favori lezzetleri ekrana taşıyan Anthony Bourdain, bu kez farklı adresleri ziyaret ediyor. Anthony Bouradin, turistlerin çok tercih etmediği, şehirden uzak, az bilinen yerlerden çizdiği yeni rotasında farklı lezzetleri tadacak. 2013 yılında 4 farklı dalda Emmy Ödülleri’ne aday olup, 2 dalda ödülü kucaklayan ‘Anthony Bourdain ile Dünya’dan Lezzetler’ 2 Temmuz’dan itibaren hafta içi her gün 23.00’da Home TV izleyicileriyle buluşacak.
Gizli Adresler, Farklı Lezzetler
Yemek dünyasının gezgin şefi Anthony Bourdain, bugüne kadar dünyanın dört bir yanında uğradığı lezzet duraklarında yöresel tatları keşfetti. Bourdain, bu defa bilinmeyen yerlere bilinmeyen lezzetleri keşfe çıkıyor. Bu kez dünya haritasında turistlerin tercih etmediği daha ücra köşelere ziyaretler gerçekleştiriyor. Peru’dan Myanmar’a, Kopenhag’dan Kongo’ya pek çok durağa uğrayan Bourdain, arka sokaklarda, şehir merkezinden uzakta olan ve az bilinen mekanları tercih ediyor. Kimi zaman kendisi gibi ünlü bir şef arkadaşını da yanına alan Anthony Bourdain’in bu yeni lezzet turu 2 Temmuz’dan itibaren, hafta içi her gün 23.00’da Home TV’de olacak.
digiturk-home-tv-de-anthony-bourdain-devri-resmen-basladi
Digitürk Home TV’de Anthony Bourdain Devri Resmen Başladı
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git