Digiturk İçeriklere Siz Kara Verin

Digiturk İçeriklere Siz Kara Verin
24 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.097 kez okundu.
Reklam

Digiturk Kendi Paketini Yarat Kampanyası

Digitürk siz değerli müşterilere kendi paketinizi yaratmanız ve en sevdiğiniz içerikleri belirleyerek izlemek istediğiniz yayınları dilediğinizi gibi izleyerek ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Sunulan kampanya ve sağlanan kolaylıklar kapsamında; film, dizi, maç, animasyon, erotik vb. içerikleri dilediğiniz gibi bir araya getirerek en uygun fiyatlandırmalar üzerinden HD kalite ile en sevilen içeriklerin tadını doyasıya çıkartacaksınız. Siz değerli müşterilere bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında bayilere gitmenize, evraklar ile uğraşmanız ve yorulmanıza gerek kalmadan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek paketler-kampanyalar hakkında detaylı bilgi alarak üyelik işlemlerinizi gerçekleştireceksiniz.

Seçenekler Neler?

  • Giriş Paketi: Giriş Paketi ile normalde izlediğiniz her ne varsa aynı içerikleri Digiturk ve HD farkı ile dilediğiniz gibi izleyerek izlediğiniz içerikler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Birbirinden renkli kanalları içeren Giriş Paketinden sonra izlemek istediğiniz ne varsa seçin, kendi Digiturk’ünüzü yaratın.

  • Platin Paketler: Sinema dünyasının en seçkin ve en sevilen içerikleri! Ayrıca ünlü dizileri en yeni sezonları ve en kaliteli spor yorumlarını ilk olarak siz izleyeceksiniz.

  • Ek Paketler: Mini paketler ile Digitürk keyfinizi ikiye katlayabilir ve bir çok ek içerik ile ekran başında olduğundan daha eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. 

Digiturk HD, Plus ve 4K Keyfi

Digitürk HD ile artık TV keyfini doyasıya yaşayacak ve daha keyifli dakikalar geçireceksiniz. Abone olduğunuz paketler kapsamında siz değerli müşterilere 44 kanal HD kalitesi ile sunuluyor olacak. Beraberinde her hafta bir maçı 4K kalite ile izleyecek ve stadyum enerjisini evinizde hissedeceksiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek işlemlerinizi kolay bir şekilde tamamlayabileceksiniz.

Digiturk İçeriklere Siz Kara Verin
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git