Digiturk ile Sosyal Medya Uygulamaları

Digiturk ile Sosyal Medya Uygulamaları
25 Mart 2017 tarihinde eklendi, 769 kez okundu.
Reklam

Digiturk ile TV’de Sosyal Medya Uygulamaları

Digiturk’ün TV Uygulamaları ile ekran başında eğlenceyi katlayabilir ve dahada eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Sunulan uygulamalar kapsamında TV’den sosyal medya hesaplarınızı da takip ederken beraberinde karaoke ve daha bir çok uygulamayı da keyifli bir şekilde kullanabileceksiniz. Dilediğin Zaman özellikli uydu alıcınızı internete bağlayarak ulaşabileceğiniz uygulamalarla kaçırdığınız yerli yabacı dizi ve programları izleyebilir, 1000’e yakın film seçeneğinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Üstelik sosyal medya hesaplarınızı kontrol edebilir,Karaoke’den You Tube’a birçok uygulamaya ulaşabilirsiniz. Sunulan uygulamalar kapsamında sizde olduğundan daha fazla eğlenerek Digiturk ayrıcalıklarının tadını doyasıya çıkartabilirsiniz. 

Uygulamalar

  • Hız testi: İnternetin ve bağlantınızın hızını ölçün. Bu özellik ile Digitürk yayın kalitesi ve İnternet hız testlerini çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  • Yemek tarifleri: Sunulan içerik ile artık ne pişirsem diye düşünmeyeceksiniz. Türkiye’nin enleri yemek şefleri ile her bir çok çeşit yemek tarifi.

  • MY bilet: MY bilet uygulaması ile Türkiye’deki en güncel konser ve kültürel etkinliklere ulaşabilir ve bu etkinlikler için biler satın alabilirsiniz.

  • Sosyal medya uygulamaları: Bu muhteşem özellik ile artık sosyal medya hesaplarınıza TV’den erişim sağlayabilir ve tüm sosyal etkinlikleri takip edebilirsiniz.

  • Dilediğin zaman: Dilediğin zaman uygulaması ile hiç bir yayını kaçırmayı dert etmeyecek ve en kaliteli içerikleri dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde izleyebileceksiniz.

  • Çocuk uygulaması: Çocukları ekran başına kilitleyecek bu muhteşem özellik ile en seçkin çocuk kanallarını oldukça kaliteli bir şekilde izleyecek ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

  • Digigame: Digigame uygulaması ile birbirinden eğlenceli oyunları sizi bekliyor! Eğlenceli vakit geçirmek isteyenlere özel Digigame ile oldukça eğlenceli dakikalar sizler ile olacak.

  • TV Hava: TV Hava ile evden çıkmadan ve hiç bir yere mesaj göndermeden hava durumuna göz atabilir ve sonraki günlerinde hava durumlarına göz atabilirsiniz.

Digiturk ile Sosyal Medya Uygulamaları
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git